iphone 5 restora hakkında sıkıntı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lamal

Üye
    Konu Sahibi
iphone 5 restora hakkında sıkıntı
arkadaşlar herkese merhabalar öncelikle. Benim bir sıkıntım var. Yardımınıza başvurmak istedim. Olay şu: bi yakınım 14 kasım 2012 de Amerika Seattle apple storedan 715 dolara iphone 5 aldı. aldıktan sonra adamlar bu telefonun daha Amerika dışında kullanılmadığını, kullanabilmek için bir işlem yapılması gerektiğini söylemiş, bir adres vermişler. yakınım oraya gidip bu işlemi yaptırmış ve telefonu getirmişti bana 15 kasım 2012 de. pasaport kaydını falanda yaptırdık. şu an telefonu kullanıyorum hiç problem yok. Ancak geçenler de ios 6.1.2 için jailbreak yaptım. şu an kullanıyorum. bugün "telefonu restore yapıyım ve ios 6.1.3 kuruyum" diye düşündüm ve tam yapacaktım ki aklıma amerikada bu telefonu türkiyede kullanmam için yapılan işlem geldi. size sorum bu. acaba ben telefonu restore yaparsam adamların yaptığı o burda kullanmam için olan işlem silinir mi? problem çıkarmı? benim yakınım maalesef adamların telefona ne işlem yaptığını bilmiyor. anlamamış. yorumlarınızı bekliyorum. çok teşekkürler

sabri04x

sabri04x

Üye
Senin tele türkçe uygulama yüklemişler güncellersen zaten otomatik olarak ingzceye döner o uygulamada türkiyede varmı varsada kaça yüklerler en iyisi asla güncelleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt