Tavsiye Iphone 5 Mi Samsung Galaxy S4 Mü?

Sponsorlu Bağlantılar

.caner.

.caner.

Üye
:hih: Vazgeçmem s4 üm den abimin i5 bana dandik geldi :ehe (malzeme kalitesi cok iyi yanlız)

jetblacklife27

Üye
teknik özelliklere bakmayın çünkü biri iOS biriside android ben olsam iphone5 alırdım yada bir sonraki iphoneyi beklerdim

maskedboy

maskedboy

Üye
benim babamda iphone 5 var kasası çizilmeye biraz açık kenerlarda boya çıkması olmaya başladı ve daha hiç yere düşürmedi

maskedboy

maskedboy

Üye
4 ay oldu alalı

slvestre-99

Üye
iphone 5 tabiikide

MaxipmaN

Üye
yorumlarda çok karşılaştım böyle yorumlara ama hiç rastlamadım öyle bir şeye ip5 kullanıyor musun ?

ben mağazada gördüm inceleyen adam özenle kazıyacak değil 4s ile kalite kıyaslamalarında da durum vahimdi

fk555897

fk555897

Üye
benim babamda iphone 5 var kasası çizilmeye biraz açık kenerlarda boya çıkması olmaya başladı ve daha hiç yere düşürmedi

Benim telefonda şu anda hiç çizik yok. Sadece kenarda birkaç tane var onları da kafaya takmıyorum. Altı üstü bir telefon. Bozulunca çöp o yüzden fazla düşünmeye gerek yok. Beğendiğinizi alın bozulunca değiştirirsiniz.

saner80

Üye
Tabiki s4. Yorumları okuyunca şaşırıyorum. Hala iphone u teknik özellikler bakımından S4 ile kıyaslayanlar var. Teknik özellikler bakımından S4 at ise iphone5 eşektir. İşlemci, ekran, kamera, ram v.b. konularında iphone5 Galaxy s4 ün yanına yaklaşamıyor, yaklaşamadığı gibi S4 ezip geçiyor. Hala i5 in neyini kıyaslıyorlar anlamıyorum. S4 de 8 çekirdekli işlemci var hala neredeyse 2 çekirdekli iphone5 i daha üstün gösterecek.

MaxipmaN

Üye
Tabiki s4. Yorumları okuyunca şaşırıyorum. Hala iphone u teknik özellikler bakımından S4 ile kıyaslayanlar var. Teknik özellikler bakımından S4 at ise iphone5 eşektir. İşlemci, ekran, kamera, ram v.b. konularında iphone5 Galaxy s4 ün yanına yaklaşamıyor, yaklaşamadığı gibi S4 ezip geçiyor. Hala i5 in neyini kıyaslıyorlar anlamıyorum. S4 de 8 çekirdekli işlemci var hala neredeyse 2 çekirdekli iphone5 i daha üstün gösterecek.

bu yoruma göre hiç iphone kullanmamışsın kardeşim s4 bir tık daha yüksek puan alır testlerde belki ama asla ios gibi stabil değil 8 çekirdeğin 4ü tam performans içindir diğer 4ü daha çok batarya taşarrufu için

• Beğen
Tepkiler: Türe

saner80

Üye
bu yoruma göre hiç iphone kullanmamışsın kardeşim s4 bir tık daha yüksek puan alır testlerde belki ama asla ios gibi stabil değil 8 çekirdeğin 4ü tam performans içindir diğer 4ü daha çok batarya taşarrufu için
Bir tık mı? Ezer gecer bence. Çok iyimsersin. Hep bi stabil muhabbeti almış başını gidiyor.
8 cekirdek-2 çekirdek,
2gb ram-1gb ram,
4.99-inç Süper AMOLED1920x1080 HD 441ppi ekran -4inç IPS LCD640x1136 piksel 326 ppi ekran,
13 Mp kamera-8 Mp kamera.
Evet 1 tık...

Türe

Türe

Üye
Bir tık mı? Ezer gecer bence. Çok iyimsersin. Hep bi stabil muhabbeti almış başını gidiyor.
8 cekirdek-2 çekirdek,
2gb ram-1gb ram,
4.99-inç Süper AMOLED1920x1080 HD 441ppi ekran -4inç IPS LCD640x1136 piksel 326 ppi ekran,
Evet 1 tık...

Donanım kıyaslaması yapmayı bırakın. Yazılım donanım verimini sağlar. Objektif olun.

• Beğen
Tepkiler: kedi006

MaxipmaN

Üye
8 cekirdek-2 çekirdek,
2gb ram-1gb ram,
Evet 1 tık...

oyun performanslarını kıyasla bakalım 6 çekirdek farkını görebilecek misin fpsde 3e falan katlaması lazım ezip geçiyosa, 4ünün asıl işlevi batarya tasarrufu ama hala anlamamakta ısrar ediyorsun ezer geçer lafından sonra yerlere yattım 5800 s4 kıyaslaması yapıyoruz sanki

• Beğen
Joker.

Joker.

Üye
Donanımsal açıdan S4 her türlü ezer lakin , İos stabillik açısından ezer.

S4 ün bir çok farklı özelliği var lakin İphone uygulamalarıda kıskanılır.

S4 ün ekran kalitesi daha iyi ama tasarım olarak İ5

• Beğen
Jomolocco

Jomolocco

Üye
s4 guzel eyvallah ama emin olun bir suru ozelligi sirf sarj yemesin diye kapatacaksiniz arkadasimda gordum bildirim cubugunu indirdim tum ozellikler kapali sarj goturuyor diye . boyle olunca s4 te androidte farketmez ise yaramiyor.

Joker.

Joker.

Üye
8 cekirdek-2 çekirdek,
2gb ram-1gb ram,
Evet 1 tık...

Kardeş kağıt üstünde böylede
Kamera konusunda İ5 üstün
bi araştırma yapmışlar 10 pozu alıp bunları s4 ve İ5ile çeklip paylaşılmış sonuçen i5 ile çekilenlerin beğenmesi daha üstün

• Beğen

saner80

Üye
Sonuçta ikisi de babamın firması değil lakin Samsung S4 ü yapmış be kardeşim. Hakkını vermek lazım. İphone daha asortik bir marka. Alıp kullanacaksın, Özelliklerine fazla bakmayacaksın bana göre. S4 ile kıyaslama yapmayacaksın yani. Onun yeri ayrı...

MaxipmaN

Üye
Sonuçta ikisi de babamın firması değil lakin Samsung S4 ü yapmış be kardeşim. Hakkını vermek lazım. İphone daha asortik bir marka. Alıp kullanacaksın, Özelliklerine fazla bakmayacaksın bana göre. S4 ile kıyaslama yapmayacaksın yani. Onun yeri ayrı...

iphonenin de yeri ayrı stabil çünkü bu tartışma uzar gider herkese göre iyi farklıdır abarttığınu söylemek istedim yoksa gider s4 alırım şu an

Üst Alt