Iphone 5 Kasa Değişimi-garanti

Sponsorlu Bağlantılar

ChasingTheSun

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 5 Kasa Değişimi-garanti
Arkadaslar merhaba
iPhone 5i geçen yıl ocakta aldım.Telefonun kenarları çok soyuldu,arka kapağında renk atmaları falan oldu.Tamam yanların çizilmesi normal de,arka kapak hani siyah kota çamaşır suyu damlatırsın bembeyaz olur,aynı o sekilde.Başka cihaz kullandığım için göndermedim bu zamana kadar,5 aralıkta gönderdim
Bugün elime geçti telefon.Şöyle yazıyor
''Apple prosedürlerinde kasa soyulmaları garantiye girmemektedir.Cihazı korumadığınız sürece cihaz çizilir."
Çıldırdım.Bu ne demek ya?Bana aldığım yer demedi ki,kılıf kullanmazsan çiZilir,ya da garanti kapsamına girmez.Herhangi bir sıkıntıda yenisiyle değişir dedi.Ben de biraz acele almıştım telefonu,çizik olayını bilmiyordum.Biraz araştırınca biçok kişinin muzdarip oldugunu gördüm.
Ve çizik diye gönderdiğim cihazın yan çerçevesini kocaman ve bembeyaz sırıtan bir şekilde çizmişler.Ona ayrı kızdım zaten.
Sonuç olarak bu kasayı değiştirme imkanım var mı? Mümkünse beyazıyla?Ne kadara patlar? Sıkıntı çıkar mı? Ya da takmaya değmez kılıfla kullanmalı mıyım?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
İyi forumlar..

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
219 £ kasa fiyatı. 99£ Ekran fiyatı.

İngiltere Apple Store fiyatları.

Silinen Üye 2502601

Silinen Üye 2502601

Kapalı Hesap
Çok zor mahkemelerle falan uğraşırsan belki bir sonuç alabilirsin ama bence bir kez daha gönder garantiye belki bu kabul eder.

Üst Alt