iPhone 5'i kılıfsız kullanmayın!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
iPhone 5'i kılıfsız kullanmayın!

Beş günde 5 milyon adet satılan iPhone 5′in piyasaya sürülmesinin üzerinden henüz 1 hafta geçmedi. Ancak Apple'ın başı kullanıcı şikeyetleriyle ağrımaya başladı.

Çizik konusunda titiz olan iPhone kullanıcılarına kötü bir haberimiz var: iPhone 5'in arka yüzeyi kolaylıkla çiziliyor.

Beş günde 5 milyon adet satılan iPhone 5′in piyasaya sürülmesinin üzerinden henüz 1 hafta geçmedi. Ancak Apple'ın başı kullanıcı şikayetleriyle ağrımaya başladı. Sadece cam ve alüminyum malzemelerden yapılan iPhone 5′in ilk kullanıcıları, cihazın kolaylıkla çizilmesinden şikayet ediyor.

Kullanıcılar şimdiden sosyal ağlarda şikayetlerini dile getirmeye başladı. Bazı kullanıcılar da şikayetlerini direkt Apple'a ileterek çare bulmaya çalışıyor. "Alüminyum malzemenin çizilmesi doğal" 9to5Mac sitesinde yayınlanan bir haber, Apple'ın söz konusu olayı doğal karşıladığını gösteriyor. Kullanıcılara bizzat açıklama yapan Apple Pazarlama Bölümü Kıdemli Başkan Yardımcısı Phil Schiller, alüminyumun yapısı gereği cihazın çizilmesinin doğal olduğunu savunuyor. iPhone 5′te kullanılan alüminyum malzemenin aynısı iPad ve Mac Book'larda da kullanılıyor. Ancak özellikle siyahla renklendirilen iPhone 5′lerde kullanılan alüminyum, en ufak çizilmeleri bile belli ediyor.

Kullanıcı yorumlarına bakıldığında cihazın masalara konduğunda çizildiği ifade ediliyor. Beyaz iPhone 5′ler de ise söz konusu durumun biraz daha az yaşandı belirtiliyor. Bu duruma sevinen tabii ki iPhone 5 kılıfı üreticilerinin olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle titiz kullanıcıların iPhone 5′lerine kavuşur kavuşmak kılıf alacağını düşünüyoruz. Bu yüzden fason üreticilerin yüzü iPhone 5′ler de biraz daha güleceğe benziyor.

(Sabah)

MrExpert

MrExpert

Üye
Bu eski bir haber ilk çıktığı zamanda vardı bu :)

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Beş günde 5 milyon adet satılan iPhone 5′in piyasaya sürülmesinin üzerinden henüz 1 HAFTA GEÇMEDI. Ancak Apple'ın başı kullanıcı şikeyetleriyle ağrımaya başladı.

:zzz:

• Beğen
Tepkiler: MertcaN9
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Olsa da kullanmasak :eller:

• Beğen
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
olsa dikkat ederdim de yok işte yok 3GS mode on :D

• Beğen

BlaCkMaGiC05

Üye
ben hollanda'dan 5 getirtiyorum (lte bağlantısı olayından dolayı abdden değil) ve çok istememe rağmen siyah isteyemeyip çizik sorunundan dolayı beyaz istemedik zorunda kaldım onda sorun yok olsada belli olmuyo denildiği için, s4 çıkınca satmayı düşünüyorum da bi kaç ay kullanıp oyüzden çizilmemesi gerek

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
ben hiç sevmem kılıf falan. Mecburum ama galiba :(

MertcaN9

MertcaN9

Üye
polikarbonal tasarımın gözünü seveyim yekbare kasa ve de asla çizilmeyen leke kalmayan bir tasarımı var N9 un ve bu beni çoook bağlıyor telefona :pro:

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
polikarbonal tasarımın gözünü seveyim yekbare kasa ve de asla çizilmeyen leke kalmayan bir tasarımı var N9 un ve bu beni çoook bağlıyor telefona :pro:

N9'un şekli farklı ya çok hoş bir telefon türünün son örneği asil bir telefon.

Black-killing

Black-killing

Üye
Valla Iphone 5 alabilsem ona özel beşik yaparım. :D Kılıfla yetinmem

Türe

Türe

Üye
iPhone 5 olmamış arkadaş :hmmm Bu kadar sorun olmaz :hmmm

• Beğen
Tepkiler: krstnck
sanal hacker

sanal hacker

Üye
olmdğı içn sorun yok.d

Burak Altun

Burak Altun

Üye
iPhone 5'im olsa satıp SIII Alıp ona cok iyi bir kılıf alırım.Söz veriyorum.d

___kaptan___

___kaptan___

Üye
İphone 5'i buldukta kılıfsız kullanmak kaldı :D

TheSoftware

TheSoftware

Üye
Pazardan 5 kg elma aldim artik 5 kg Apple'ım var beyler simdi elmalara IOS'u yuklemeyi deneyecegim tutarsa Apple Myphon ile sektore damgami vuracagim :)

Black-killing

Black-killing

Üye
Pazardan 5 kg elma aldim artik 5 kg Apple'ım var beyler simdi elmalara IOS'u yuklemeyi deneyecegim tutarsa Apple Myphon ile sektore damgami vuracagim :)

Green apple mı yoksa red apple la mı devam edeceksiniz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt