iPhone 5, Galaxy S III satışlarını arttırdı

• 5 Ekim 2012
  • 1293 Okunma
  • 36 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Akıllı cep telefonu segmentindeki gelişmelerin ardından piyasanın lider iki markası olan Samsung ve Apple‘ da yeni model akılları ile kıyasıya bir mücadele içerisine girdiler. Dünya sıralamalarında ilk iki de yer alan iki dev marka, amiral gemisi olarak nitelendirilen Galaxy S III ve iPhone 5 ilerekabetini tüm hızıyla sürdürmeye devam ediyor.< Resmi açmak için tıklayın >
    Samsung, Galaxy S III modelinden elde ettiği yüksek satış rakamlarıyla satış listelerinin ilk sırasına yerleşmeyi başarırken, Apple’ da merakla beklenen akıllı modeli 6. nesil akıllı cep telefonu iPhone 5 ile daha resmi olarak tanıtılmadan piyasada ses getirmişti.iPhone 5 tanıtımın gerçekleştiği 12 Eylül tarihi itibariyle gündemden düşmeyen iPhone 5, bazı kullanıcılar tarafından beğenilirken, bazıları tarafından ise olumsuz eleştirilere maruz kaldı. Beklendiği kadar iddialı olmadığı belirtilen yeni model akıllının, şimdi ise Galaxy S III satışlarını daha da arttırdığı belirtilmekte.Gelen bilgi iPhone 5‘ in tanıtıldığı 11-17 Eylül tarihlerinde Galaxy S IIIsatışlarının % 15 oranında arttığını belirtiyor. Görünen o ki akıllı cihaz kullanıcıları iki akıllı modeli karşılaştırabilmek için iPhone 5 tanıtımını bekleyerek karşılaştırma sonrasında, tercihini Samsung Galaxy S III‘ ten yana kullanmış.

Alinti: Mc

Yazan: MoonLife01
    yutkun bunu beğendi.
  2. :ehe bu sefer olmadi apple:)

3. normaldir iphone 5 tam bir hayal kırıklığı 4s in üstüne koyduğu hiçbirşey yok..

4. aynen öyle bu nedenle apple hayal kırıklığına uğrattı

5. tek fark 2 kat hızlı işlemci ve gpu sorması ayıp da kim iphone 4s de yavaşlık çekmişki 2 kat işlemci koyup 5 diye satmışlar.. Jobs gitti iş bitti..

yutkun bunu beğendi.
  6. ıphone bekleneni vermedi 5 ile :hmmm

7. millet zaten iphone 5in çıkmasını bekliyordu çıktı ve beklenen olmadı millet normal olarak s3e yöneldi apple böyle giderse geriler.

8. one x+ forever :hoba:

9. Artık o bizi heyecanlandıran Apple yok :)

Cezzbedici3 bunu beğendi.
  10. bence şuanda alınabilecek en iyi telefonlar ip5 ve one x+ onun haricinde kim ne alırsa alsın umrumda değil millet s3'ü birşey sanıyor halbuki s2'nin gelişmiş versiyonu gibi birşey :off:

- - - Eklendi - - -

harbi ya,yenilik üretmiyorlar artık nedense :off:

11. aynen kardeşim 4s çok iyi :oke:

12. ama varya ip5'in kasası çok dehşet karizma duruyor yahu elime bir kere aldım unutamıyorum o nebiçim bir telefondur öyle 4s'e benziyor ama 4s'ten çok farklı :evet:

13. 5 e para verene kadar 4s alırım daha iyi hem daha ucuz :) s3 e kızıyon da Talip 5 4s in aynısı onex+ da one x in kopyası :D alayında yenilik yok yani

14. apple'da tökezledi desenize :)

15. zaten analistler iphone un 2016 da çok çok gerileyeceğini söylüyorlar abi ve iphone5 analistlerin beklediğinden bile az satmış şu ana kadar.

16. Şuanda alınabilecek en iyi cihaz Galaxy S3..Gidip o kadar para sayacak bi özellik yok İphone 5 'de..He bu tabi bizim ülkemiz için geçerli yani o kadar para verilmez..Amerika 'da gayet makul fiyatlardan satılıyor orda ben yaşıyor olsaydım benimde ilk tercihim olurdu..

17. Siz halen s3 ü beğenmeyin. Samsung u yerden yere vurun. :) Helal olsun Samsunga.

18. Bencede helal olsun beğenmeyene şaşırıyorum zaten böylesine harika cihaz gayet de makul fiyatı var İp5 'ile kıyaslarsan. :)

19. e hep birinci sınıfa çalışmak doğru değilmiş demekki. :)

20. aslında doğrusu o abi marka değeri oldu adamlar millet kendine etiket olarak iphone alıyor ama yenilikçide olması lazım

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 22:45