Öneri İphone 5 Bakarmısınız biraz acil bir konu

Sponsorlu Bağlantılar

b.k

b.k

Üye
    Konu Sahibi
İphone 5 Bakarmısınız biraz acil bir konu
Arkadaşlar merhaba siyah iphone 5 16GB ekranı orjinali ile değiştirilmiş 900 TL Diyor nasıl sizce alınırmı bir sıkıntı yaratırmı ? telefon nokta hatasız cizik yok sizden acil cevap bekliyorum bu akşam 10'a kadar haber bekliyor satıcı bendenAyrıca telefon orjinal sadece ekranı kırılmış ve değiştirilmiş

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.

NEXUS

NEXUS

Üye
Arkadaşlar merhaba siyah iphone 5 16GB ekranı orjinali ile değiştirilmiş 900 TL Diyor nasıl sizce alınırmı bir sıkıntı yaratırmı ? telefon nokta hatasız cizik yok sizden acil cevap bekliyorum bu akşam 10'a kadar haber bekliyor satıcı bendenAyrıca telefon orjinal sadece ekranı kırılmış ve değiştirilmiş
almanı tavsiye ederim fakat bir iPhone 5'in 900 tl'ye satılacağına inanmıyorum kesin bir oyun vardır bu işte dikkat et :oke:

b.k

b.k

Üye
    Konu Sahibi
almanı tavsiye ederim fakat bir iPhone 5'in 900 tl'ye satılacağına inanmıyorum kesin bir oyun vardır bu işte dikkat et :oke:
Telefon türkcell tim merkezinde ya peki satarken bir sıkıntı yaşarmıyım

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
harmless07

harmless07

Üye
eğer 900 tl ise çok güzel

• Beğen
Tepkiler: b.k
MrExpert

MrExpert

Üye
900tlye alınabilir ama birazdaha pazarlık et.

0MG90

0MG90

Üye
iPhone 5 900 lira mı? :o Sorunu yoksa kap onu hemen
Şuan pazarlık yaptım zor bela ikna oldu 800 tl ye bırakırım en son diyor, ayrıca ekranın değiştiğini biz nasıl anlarız ben ayfon manyağı olarak bu değişimi anlıyamıyorum
Ekranının yumuşak ve renklerin canlı olması lazım. :D

• Beğen
Tepkiler: b.k
b.k

b.k

Üye
    Konu Sahibi
0MG90

0MG90

Üye
Ekran değiştiği için 900 tl diyorum dedi yoksa 1050 liraya satıyorum dedi

Orjinal ekranıyla değiştirmişler ama yumuşak olması ne için ? ve renkler zaten canlı değil mi ip5 lerde :)
İşte eline alınca anlarsın :D Anlatamıcam onu :D

b.k

b.k

Üye
    Konu Sahibi
Görüntü açısından bana sıkıntı yaratır mı ? yani ekranı değişmemiş ip5s var elimde yani çok bariz belli olurmu renkler sıkarmı beni şuan orda takılı kaldım bide yumuşaklığına
İşte eline alınca anlarsın :D Anlatamıcam onu :D
Görüntü açısından bana sıkıntı yaratır mı ? yani ekranı değişmemiş ip5s var elimde yani çok bariz belli olurmu renkler sıkarmı beni şuan orda takılı kaldım bide yumuşaklığına

0MG90

0MG90

Üye
5s varsa neden 5 alıyorsun? Onları yan yana koy bariz belli olur zaten.

b.k

b.k

Üye
    Konu Sahibi
5s varsa neden 5 alıyorsun? Onları yan yana koy bariz belli olur zaten.
Dedim ya tam bir ayfon manyaklığı var bende, peki 5 ile yanyana koyduğumuzda cidden o kadar çok belli olurmu ya

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Orjinal ekransa sıkıntı olmaz

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Bişey olmaz ondan bence

b.k

b.k

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar telefonu bu sabah aldım 870'tlye ve şuan 1150ye sattım telefonu karlı bir iş oldu

Üst Alt