İphone 5 6.1.3 İçeri hatalar ve bug :S

• 3 Nisan 2013
  • 1901 Okunma
  • 14 Cevap

0/5, 0 Oy
  1. Iphone 5 6.1.3 hatalar var sebebi operatör turkcell vs... Araniyor diyor bug
    wifi yavaşlama sorun var :s
    güncelliyor düzeltim yardim sevinirim

Yazan: kinston1000
  2. Kardeşim tam bilmiyorum ama 6.1.3 yükleyenler çok şikayetçi versiyon düşür diyeceğim ama iphone 5 ve 4slerde sürüm geri yüklenmiyor senin soruna gelecek olursak bi sonraki güncellemeye kadar öyle kullanman gerekebilir. Veya restore deneyebilirsin. :)

3. 6.1.3 sorun var ama 6.1.2 hata sorun yok iyi Restore yapiyorum hatası verin napalım düşünüyorum :S kardeşimm

4. Ben 6.1.2 kullanıyorum hiç bir sıkıntım yok 6.1.3'e yükseltmeyi düşünmüyorum ve düşünenlerede önermem.Senin sorununa gelirsek yeni sürüm çıkana kadar beklemek zorundasın galiba dönüş yok çünkü eski sürüme :hmmm

5. Evet :S 6.1.3 ben kullanıyorum jailbreak bulamadım. 6.1.2 Restore RedSn0w yapacam hatası verin :S yardimci acil

6. Ben 6.1.3'ü yükledikten sonra safari'den atmaya başladı.

7. İphone beş ve 6.1.3 tamamen enkaz ötesi bir durum . Ne şarjı gidiyor ne de adam akıllı kullanabiliyorum . Şarj makinasına bağlı kaldım üstelik de on günlük makina iyimi . Garantiye göndereyim diyorum ama gidecek yirmi gün gelmeyecek belki içi açılacak orası da var . Oklava yutmuş kaz gibi bekliyorum . İnanın şu yorumu yazana kadar bile iki şarj indi o kadar durumum vahim anlayacağınız

8. Bende 6.1.3 kullanıyorum hiç bir sorun yok

9. Bende kullanıyorum hiç sorun görmedim 6.1.3 ü ama bazı cihazlarda olabiliyor büyle hatalar oda nasip işte

10. bende iphone 5 ve 6.1.3 kullanmaktayım tam 2 haftadır kullanıyorum ve hiç bir sorun yok. Sorun bence sizlerin cihazlarınız da. Bu tip durumlar cihazlardan olabiliyor. Şarj - Performans - wifi - İnternetten film dizi izle hiç bir sorun yok canavar gibi aman nazar değmesin :D

11. 6.1.2 sürümündeyim. Jailbreak'lı cihazım ile çok mutluyum. :D

12. İndirdiğin sitenin linkini atarmısın o 6.1.2 jailbreakli sürümün

13. Yaptim evet ios 6,0,2 yüklü ile 6,1,3 yüklüyü takas ettim 10 günlük makinayi sif jailbreak yok diye takas ettim

14. Bende 6.1.3 e guncellıcektım ta ki şikayetleri görene kadar kimse guncellemesin çok sıkıntıları var 6.0.2 kullanıyorum gayet memnunum.

15. en iyi sürüm bence 5.1.1 ve 6.0 ben de 6.0 kullanıyorum yazılım güncellemedeki 1 işaretini system update killer ile kaldırdım çokta memnunum arkadaşım sende iyi mesaj problemi olmuyor ona dua et hazirana doğru çıklacakmış sabret bence

Yüklüyor...
18/09/2018 - 19:23