ıphone 4 uygulama ses sorunu var yardım edersenız sevinirim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dadabada

Üye
    Konu Sahibi
ıphone 4 uygulama ses sorunu var yardım edersenız sevinirim
Arkadaşlar iyi günler, iphone um temiz 1 aylık orjinal ios 5 geveyli filan değil factory unlock. Uygulamalarda ses gidip geliyor.

Yani ayrıntılı anlatmam gerekirse,

telefon açıkken ekran açma kapama sesi açık olsa bile çıt sesi vermiyor mesaj sesleri açık olsa bile sadece titriyor ya da bazen müzik çalarda ve kulaklıkta müzik çalmıyor. Ayrıca oyun oynarken de bazen telefonun sesi gidiyor ve bi süre sonra geliyor. Sanki telefon seslideyken sessiz moda alınmış gibi. Telefon sadece titriyor. Hard reset atıp restore yaptım, düz restore yaptım. Yabancı bi sitede alltaki şarj deliği ve hoparlörün çevresini temizleyin diyordu temizledim. Yani herşeyi yaptım ancak bir çözüm bulamadım. telefonun sesi kendi kafasına göre gidip geliyor. Daha ilk günden servise vermek istemiyorum. Telefonun sessize alma tuşu ile ilgili de bir problem yok. Donanımsal olmadığını da şurdan anlıyorum arada sırada kendi kafasına göre ses gelip gidiyor.Ayrıca yine donanımsal olmadığını şurdan anlıyorum. Bu sorun devam ederken bile dışardan bir arama geldiğinde telefonumun hoparlörü çalıyor. Sizce sorun ne olabilir, bi yardım edin de çözelim şu sorunu arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt