Iphone 4 şu an almam mantıklı mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
batudinho39

batudinho39

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 4 şu an almam mantıklı mı ?
Merhabalar babama çeşitli ısrarlar sonucu bir telefon aldırmaya ikna ettim 4,5 senedir n79 kullanıyorum ve arkadaşımın iphone 4 telefonu var dokunmatiği olsun sadelik ve uygulamalar açısından hoşuma gitti ama beni tedirgin eden ileriki yıllarda asphalt 8 misal bu tür oyunlar iphone 4 için uyumlu olmaya devam edecek mi ben uygulama maynağıyım tabiri caizse eğer alıp da modern combat gibi oyunları oynayamazsam kahrımdan ölürüm yardımınız için teşekkürler

Kingmortall

Kingmortall

Üye
yaw al samsung galaxy s2 bak keyfine

• Beğen
Tepkiler: batudinho39
doctorrr

doctorrr

Üye
gs2 :spr

• Beğen
Kerim.

Kerim.

Üye
İphone 4 alinmaz artik.

• Beğen
Razzers

Razzers

Üye
bende samsung galaxy s4 var memnunum, öneriyorum.

• Beğen
batudinho39

batudinho39

Üye
    Konu Sahibi
tavsiyeleriniz için teşekkürler ;) s2 galiba aklıma yattı

gogis

gogis

Üye
gs2 soba dostum alınmaz :) sen iphone 4 al seni en az 5 yıl götürür bak 3gs modeli 5 yıllık telefon hala yeni oyunları açıyor :)

• Beğen
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
gs2 soba dostum alınmaz :) sen iphone 4 al seni en az 5 yıl götürür bak 3gs modeli 5 yıllık telefon hala yeni oyunları açıyor :)

:allalla: Millet alırken acaba 2 yıl götürmü diye düşünüyor sen 5 yıl diyorsun ayrıca S II , iPhone 4'ten bir cihaz olduğu halde nasıl soba oluyor ? :ehe

Kuzeni yazmış galiba

gogis

gogis

Üye
gs2 dediğiniz galaxy sii dir umarım. Samsung nerdeyse ayda bir telefon çıkartıyor. Yakında lime pie den sonra da almayacak derler, dit gibi kalırsınız :) Ayrıca olay çekirdek sayısında, ram de değil siz de gayet iyi biliyorsunuz. Stabilizasyon herşey. Yıllarca symbiani götüren olgu :) 4s şuan piyasanın en iyi telefonu, gerek ekran boyutu gerek hızı gerek kamerası, 4 4luk bir cihaz :) ha 4 Nasıl gayet üst düzey bir telefon alırsan kesinlikle pişman olmazsın :)

ka_za

ka_za

Üye
gs2 dediğiniz galaxy sii dir umarım. Samsung nerdeyse ayda bir telefon çıkartıyor. Yakında lime pie den sonra da almayacak derler, dit gibi kalırsınız :) Ayrıca olay çekirdek sayısında, ram de değil siz de gayet iyi biliyorsunuz. Stabilizasyon herşey. Yıllarca symbiani götüren olgu :) 4s şuan piyasanın en iyi telefonu, gerek ekran boyutu gerek hızı gerek kamerası, 4 4luk bir cihaz :) ha 4 Nasıl gayet üst düzey bir telefon alırsan kesinlikle pişman olmazsın :)

3gs e ios 6 cıktıda çok mu iyi durumda?oyun ne caliştiriyo bu kadar cidden merak ettim. Vede o atari kadar ekranın neresi yeterli?

Kerim.

Kerim.

Üye
He he evet:ah

gogis

gogis

Üye
3gs e ios 6 cıktıda çok mu iyi durumda?oyun ne caliştiriyo bu kadar cidden merak ettim. Vede o atari kadar ekranın neresi yeterli?

cep telefonu diyoruz tablet boyunda ekranla geliyorlar :) ayrıyetten burada 3gs den değil ip4den bahsediyoruz. Halihazırda 3gs bile yeni çıkan gta vice city oyununu çalıştırırken siz daha Neyi savunuyorsunuz?

- - - Eklendi - - -

cep telefonu diyoruz tablet boyunda ekranla geliyorlar :) ayrıyetten burada 3gs den değil ip4den bahsediyoruz. Halihazırda 3gs bile yeni çıkan gta vice city oyununu çalıştırırken siz daha Neyi savunuyorsunuz?

- - - Eklendi - - -

Fandroid ;)

Kerim.

Kerim.

Üye

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Fandroid ;)
Fanokia;)

ka_za

ka_za

Üye
Madem ekran yeterli iphone 5 niye büyüttüler vahiy mi geldi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...