Tavsiye Iphone 4 Mü Gm Discovery Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

lanetliali32

Üye
    Konu Sahibi
sen ıos kullanmışsınn ya, stabilliğe alışmışsındır. o yüzden wp al. android stabil değil. wp ile ıos stabildi, ios7 kötü oldu dediler. bence wp al. ama sadece oyun istiyorsan (osa oyun sayısı olarak) android al
Telefonumda 30 adet uygulama var (oyun) ayda bir giriyorum ama telefona müzik-video atmak icin zorunlu olarak pc den yardım alıyorum +görsellik de önemli görsel ios7 dense performans ios 4.3 kullanırdım..

• Beğen
Tepkiler: .caner.

lanetliali32

Üye
    Konu Sahibi
Sizlere son bir soru 1 saattir video izliyorum bu telefon bozulursa nolur yada android 5.0 cıkarsa??

caglar b

caglar b

Üye
Sizlere son bir soru 1 saattir video izliyorum bu telefon bozulursa nolur yada android 5.0 cıkarsa??
Gmd için diyorsan telpa garantisi var ,android 5.0 ı bilmem ama 4.4 bu telefonda stabil çalışacaktır. İos tan wp na geçersen çogu şeyin eksikligini yaşarsın. Android telefon olarak gmd dışında xperia l yide önerebilirim, iyi telefondur yada 2. El bir nexus 4 bulursan stabilite sorunu yaşamazsın

lanetliali32

Üye
    Konu Sahibi
Gmd için diyorsan telpa garantisi var ,android 5.0 ı bilmem ama 4.4 bu telefonda stabil çalışacaktır. İos tan wp na geçersen çogu şeyin eksikligini yaşarsın. Android telefon olarak gmd dışında xperia l yide önerebilirim, iyi telefondur yada 2. El bir nexus 4 bulursan stabilite sorunu yaşamazsın
Telpaya cok da olumlu yorum yapmıyorlar xperia l cok kaba nexus 4 de satıstan kalktı diyolar ama...

caglar b

caglar b

Üye
Telpaya cok da olumlu yorum yapmıyorlar xperia l cok kaba nexus 4 de satıstan kalktı diyolar ama...
Dogru telpa ile ilgili hoş şeyler duymuyoruz ama yinede olmamasından iyidir :)
Nexus 4 ün üretiminin bitmesi önemli degil, önemli olan o telefonun bir nexus cihazı oldugudur. Androidde ilk güncelleme öncelligi olan ve en stabil olanlar hep nexus cihazlardır

lanetliali32

Üye
    Konu Sahibi
Dogru telpa ile ilgili hoş şeyler duymuyoruz ama yinede olmamasından iyidir :)
Nexus 4 ün üretiminin bitmesi önemli degil, önemli olan o telefonun bir nexus cihazı oldugu ilk güncelleme öncelligi ve en stabil android telefon nexus cihazlardır
Bir soru iphone 4 ios 7 mi iyi gm discovery mi 1 sene sonra üst düzey akıllı telefon alcam?

lanetliali32

Üye
    Konu Sahibi

lanetliali32

Üye
    Konu Sahibi
Discoveryden sasma bende bir kusur aydır kullanıyorum hiçbir sorun yok.sorularin varsa cevaplarım
Senin gibi birini arıyodum :D
Güncelleme hakkında bilgin varmı telefonu doldurunca kasma varmı iphone 4 de yasadıgım performansın kac katını alırım parca bulunuyormu

Kerim.

Kerim.

Üye
Senin gibi birini arıyodum :D
Güncelleme hakkında bilgin varmı telefonu doldurunca kasma varmı iphone 4 de yasadıgım performansın kac katını alırım parca bulunuyormu
Telefonu aldiktan beri 2guncelleme geldi.su an 4.2yuklu telefonda ama 4.3un gelecegi hakkinda kimse bir sey diyemez su an.
Performans olarak cok memnum gercekten her konuda cok hizli.su an 59 uygulama yuklu hicbir takilma kasma yok gayet akici calisiyor.iphone4ten hiz farki olarak baya hizli diyebilirim tahminen.parca olarak batarya kapak vs telpanin sitesinde satiliyor.onun yaninda kilif jelatin falan telefoncularda rahaca bulunuyor artik.hatta benim aldigim yerde 30+ kap vardi.
Genel olarak boyle baska konu varsa sorabilirsin

lanetliali32

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu aldiktan beri 2guncelleme geldi.su an 4.2yuklu telefonda ama 4.3un gelecegi hakkinda kimse bir sey diyemez su an.
Performans olarak cok memnum gercekten her konuda cok hizli.su an 59 uygulama yuklu hicbir takilma kasma yok gayet akici calisiyor.iphone4ten hiz farki olarak baya hizli diyebilirim tahminen.parca olarak batarya kapak vs telpanin sitesinde satiliyor.onun yaninda kilif jelatin falan telefoncularda rahaca bulunuyor artik.hatta benim aldigim yerde 30+ kap vardi.
İphone dan vazgecmek zor geliyor bazen elması bile yetiyor telefonun havası da var biraz telpa sorun cıkarır dediler

lanetliali32

Üye
    Konu Sahibi
İlk defa android kullancam alırsam android 4.2 de kalsa bile 1.5 sene üst seviye oyunları oynatmaya devam edermi

lanetliali32

Üye
    Konu Sahibi
Rahat acar ama kasarmi kasmazmi bilemem
Tamam birazda pedere baglı bi tanıdıgı cok iyi bi telefoncu var ona sorucak kaliteli iphone 4 den derse öle takasa giricekmis sen biliyosundur telefonculr gmd hakkında ne diyor

lanetliali32

Üye
    Konu Sahibi
Kerim.

Kerim.

Üye
Tamam birazda pedere baglı bi tanıdıgı cok iyi bi telefoncu var ona sorucak kaliteli iphone 4 den derse öle takasa giricekmis sen biliyosundur telefonculr gmd hakkında ne diyor
Malzeme kalitesi gorsellik olarak iphone4 daha kaliteli ama performans olarak discovery cok daha ustun.

Üst Alt