Tavsiye Iphone 4 Mü Gm Discovery Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

BelaMonte

BelaMonte

Üye
bence bir şey diyimmi apple oyle bir hataya düşmez. belki bir dahaki güncellemede çok fena bir şey yapacaklar. bu 7.0.3 ile. bilmiyorumk bir şans ver. o güncellemeyi bekle. yoksa piyasası çok düşer.

• Beğen
Tepkiler: .caner.

lanetliali32

Üye
    Konu Sahibi
Klasik ios tan androide geçen arkadaşların yaşadıgı pişmanlıklar bide ikinci el kısmı var. Sen iphone 4 ü mü daha iyi paraya satarsın gmd yi mi? Bu söylediklerim haricinde gmd cidden iyi
biz 2.el olarak telefonu hic satmıyoruz 3gs var sıfır almıstım evde yatıyor
bence bir şey diyimmi apple oyle bir hataya düşmez. belki bir dahaki güncellemede çok fena bir şey yapacaklar. bu 7.0.3 ile. bilmiyorumk bir şans ver. o güncellemeyi bekle. yoksa piyasası çok düşer.
ios 6.1.3 olsa s4 e degismem..

lanetliali32

Üye
    Konu Sahibi
GMD ' de bu stabilsizlik kesinlikle hissedilmiyor. İp4Sde ki stabiliteyle birebir nerdeyse. İphone 4 ü birde güncellemek istersen yandın. iOS7 yüklediğin an 300 liralik android bile daha stabil çalışmaya başlıyor İp4 ' den..
Bozulma olurmu

lanetliali32

Üye
    Konu Sahibi
Beyler 1-2 güne sonuclandırıcam bunu ona göre baskalarıda yorum yaparsa sevinirim

lanetliali32

Üye
    Konu Sahibi
İos stabil cok iyi sistem ama birazda ios dan sıkıldım android hic kullanmadım ben telefona birşey inmemesi ayrı sıkıntı

frk uzn

frk uzn

Üye
Madem çizikleri var garantisi bitmiş değiş derimde gm discovery kullananların görüşlerini al sonuçta 0 cıhaz gelicek garantisiz çizikli gitcek ama 1 ay bekle güncellemeyle belki düzeltirler

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Lumia 625 turkcell t40 bunlara ne dersin
şimdi sıkıldıysan sana wp yi öneririm. çünkü farklılık istiyorsundur. l625 al derim. ama android alacaksan gm al. ama bence l 625 al. çok değişiklik olur derim sıkılmazsın

lanetliali32

Üye
    Konu Sahibi
Madem çizikleri var garantisi bitmiş değiş derimde gm discovery kullananların görüşlerini al sonuçta 0 cıhaz gelicek garantisiz çizikli gitcek ama 1 ay bekle güncellemeyle belki düzeltirler
Bi arkadasla karsılastırdık subway surf de benimki arada 1 saniye kasıyor onun 1gb dolu benim 16 gb ım ondan kaynaklanıyor olabilirmi

lanetliali32

Üye
    Konu Sahibi
şimdi sıkıldıysan sana wp yi öneririm. çünkü farklılık istiyorsundur. l625 al derim. ama android alacaksan gm al. ama bence l 625 al. çok değişiklik olur derim sıkılmazsın
İstedigim oyunların yarısı yok ama

frk uzn

frk uzn

Üye
Bi arkadasla karsılastırdık subway surf de benimki arada 1 saniye kasıyor onun 1gb dolu benim 16 gb ım ondan kaynaklanıyor olabilirmi
Biraz etkiler tabi bende 8 gb var 1 gbsi boş hiçbi oyunda kasmıyor asphslt 7-8 most wanted vb

Keşke geçmeseydin ios 7 ye :/

lanetliali32

Üye
    Konu Sahibi
Biraz etkiler tabi bende 8 gb var 1 gbsi boş hiçbi oyunda kasmıyor asphslt 7-8 most wanted vb
İos 6.1.3 de benimkide kasmıyordu ama gta vice city de ios 7 de araba bi gidiyo bi gitmiyo

BelaMonte

BelaMonte

Üye
İstedigim oyunların yarısı yok ama
bence bekle derim. eğer beklemezsen alma. şahsen ben o dediğin oyunlar çıkana kadar çogu oyunu oynayıp bitiriyorum. halo3, modern cobat 4 gibi. bunlar ana oyunlar. yani büyük oyunlar. bunların hepsi var wp de. diğer küçük oyunlarda çıkacak. bence bekle derim. onlar çıkana kadar diğer oyunlarla takıl derim. zaten wp ye özelde oyunlar var :) mesela android in temple run u wp nin forest runu. yani sıkılmazsın bence :)

lanetliali32

Üye
    Konu Sahibi
bence bekle derim. eğer beklemezsen alma. şahsen ben o dediğin oyunlar çıkana kadar çogu oyunu oynayıp bitiriyorum. halo3, modern cobat 4 gibi. bunlar ana oyunlar. yani büyük oyunlar. bunların hepsi var wp de. diğer küçük oyunlarda çıkacak. bence bekle derim. onlar çıkana kadar diğer oyunlarla takıl derim. zaten wp ye özelde oyunlar var :) mesela android in temple run u wp nin forest runu. yani sıkılmazsın bence :)
Performans nasıl lumialarda

lanetliali32

Üye
    Konu Sahibi
performans çok iyi. tek kasılma, bekleme yada donma yok. sosyal ağları çok iyi. bataryası çok iyi.
Lumia-625 gm ,ip4 aklımda kalan cıhazlar gm discovery taraftarıyım hala dedigim gibi 3 telefon kullandım 3 de ios

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Lumia-625 gm ,ip4 aklımda kalan cıhazlar gm discovery taraftarıyım hala dedigim gibi 3 telefon kullandım 3 de ios
sen ıos kullanmışsınn ya, stabilliğe alışmışsındır. o yüzden wp al. android stabil değil. wp ile ıos stabildi, ios7 kötü oldu dediler. bence wp al. ama sadece oyun istiyorsan (osa oyun sayısı olarak) android al

Üst Alt