İphone 4 & HTC HD2

• 13 Mayıs 2011
  • 2646 Okunma
  • 11 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar Şu Anda HTC HD2 Android 2.3 Kullanıyorum

Bana iphone 4 Tavsiye Edermisiniz..

Telefonda Kullandıklarım

MSN - Facebook - internet - Android Uygulamalar o kadar.

Tek Sorum var. iphone da da Android Market gibi Kolayca istediklerimi yükleyebiliyormuyum.

Yoksa mecbur itunes falan uğraşıcakmıyım.

Yorumlarınızı Bekliyorum.. Şimdiden Teşekkürler.

Yazan: serkan719
  2. İphone ye jailbrake atıyosun sonra istediğin uygulamayı yukluyosun.

3. Iphone 4 un internetinde adobe flash yok
    iphone 4 de veri transferi bluetootha engel koyulmus dosya aktarimi yapamiorsun farkli tur cihazlarla.
    jailbreak atarsin telefona sonra cikarsin garanti disina. :) htc hd2 zaten istedigin tum seyleri karsilayacak bir cihaz sana neyi yetmior arkadasim bu telefonun ?

4. Bence de. İphone alıp ne yapacaksın?

5. Her türlü iphone 4.
    Jailbreak'le de garanti dışına çıkılmıyor! Restore yapınca garanti geri geliyor.

6. eminmisiniz ? bunu duydum şu an şaşırdım.
    1-) iphone 4 jailbreak olunca garanti dışınamı cıkıyor ? warsa bi kaynak link. ( maxicep dahilinde )
    2-) iphone 4 te her telefonla bluetooth oluyo artık diye biliorm.oluyomu olmuyormu ?
    3-) android market dahamı güzel ?

para bakımından iphone daha pahalı diye biliyorum.ve özellikler aynı.

7. Telefonu teferruatlı kullanmıyorsun o yüzden değiştirmene gerek yok senin bütün ihtiyaçlarını HD2 karşılar. İkisi arasında yeni tercih yapacak olsan iPhone 4 aldırırdım. Hatta HD2 aldırmadan önce Desire S aldırırdım :oke:
    Jailbreak konusunda: Telefonu garanti dışı bırakır iTunes üzerinden restore attığınız an herşey eski haline gelir. Hiçbir sıkıntı olmaz. Ayrıca iPhone'a JB Atılmadan da tam anlamıyla özgür kullanılmaz.

8. <br />
    <br />

bütün bunları yaptıktan sonra ne özelliği kalıyor :) bizde gözümüzde buyutuyoruz iphonu o zaman.

9. HTC HD2 :oke:

10. evet öyle. Çoğu kişi hava atmak için alıyor. Artı bi özelliği bence uygulamalarıdır, o kadar.

11. <br />
    <br />
    uygulamalar bizim tlf.da da var .yani wave 2yı verip iphone almanın hiçbir mantığı yok demi ?

12. ayfon daha ıyı arkadaslar etmeyın gıtmeyın okadarda degıl helekı hd 2 yı orjınal rom ıle kullanıyorsan.ha hd2 ye androıt yuklenıyor androıtlı olarak kullanınca performansı nedır bılmıyorum ama stabıl calıssa bıle ip4 un ekranı yeter.bır htc kullanıcısı olarak yorumum bu

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/10/2018 - 04:11