iPhone 4 Artilar ve Eksiler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ArdaBozkurt

ArdaBozkurt

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 4 Artilar ve Eksiler
Arkadaslar ben iPhone 4 siparis ettim ve yakinda gelecek. Benim merak ettigim sey ise iPhone 4 kullanicilarin bana iPhone 4 telefonlarinin artilarini ve eksilerini anlatabilirmi, iPhone 4 kullananlar ilgilenirse sevinirim. Telefon bana gelmeden önce biliyim.

atakax

atakax

Üye
Arkadaslar ben iPhone 4 siparis ettim ve yakinda gelecek. Benim merak ettigim sey ise iPhone 4 kullanicilarin bana iPhone 4 telefonlarinin artilarini ve eksilerini anlatabilirmi, iPhone 4 kullananlar ilgilenirse sevinirim. Telefon bana gelmeden önce biliyim.

kullanmasını bilene eksisi yok hiç ama bilmeyenede artısı yok öle bir telefon bilgisayarı düşün ilk aldığında işe yaramazdır sonra içine birsürü program yüklersin süper bir cihaz olur iphonelarda öyledir programsız hiç birsey yapamazlar programını yüklersen herseyi yaparlar internette gezen tüm bunu yapamıyor şunu yapamıyor diyenler kullanmasını bilmeyenler dedikleri hersey için program var

pLay4wiN

pLay4wiN

Üye

Şu konu'yu bir incele derim. İşine yarayacak bir şeyler mutlaka vardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt