Iphone 4 16 GB Beyaz Sıfırdan Farksız Kesinlikle İncelemelisiniz..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MücahitTokgöz

Konu Sahibi
Iphone 4 16 GB Beyaz Sıfırdan Farksız Kesinlikle İncelemelisiniz..
Arkadaşlar abim Sony Xperia S almak için Iphone 4 ünü satıyor. Yalnız telefonu abimin sevgilisi Almanyadan getirdi. Kesinlikle pasaport kayıtlıdır resmi olarak abim 1 yıldır kullanıyor Türkiye de. Telefon arkalı önlü komple ilk günden itibaren Jiletinlidir. Şarj aletinin bile üstünde jiletini duruyor. O kadar temizdir kılcal çizik bile yoktur !

-Cihaz 16GB lıktır.
-Jailbreak kesinlikle yapılmamıştır Abim ne olduğunu bile bilmiyor :)
-Cihazın rengi Beyazdır.
-Kesinlikle resmi kayıtlı ve Orjinaldir.
-Tekrar söylüyorum Abimin sevgilisi Almanyadan gelirken hediye getirtmiştir.

CİHAZIN YANINDA VERİLECEKLER ;
Şarj Cihazı - USB KABLO
Orjinal Kulaklığı
Jiletin
Kılıf

KUTUSUYLA VERİLECEKTİR.
Fiyat olarakta son sözüm 1100 TL dir. Cihaz Sıfırdan farksız ve çok az kullanıldığı için fiyat böyledir. Çift telefon kullanıyor mesajlaşmak için bile kullanmamıştır Iphonu.Elden Kontrol Edebilirsiniz Sadece İstanbul ve Sivas içi kişiler arasın. Şimdiden hayırlı olsun alan kişiye :)

Telefon tüm hatlara açıktır ve herşeyi yasaldır.

TELEFON TÜRKÇEDİR BU ARADA

TELEFON NO : 0538 657 78 50

TELEFONUN RESİMLERİ AKŞAM YADA YARIN EKLENECEKTİR.

Hasan Enes

Hasan Enes

Üye
Değerlendirilebilir bir fırsat mı düşünüp dönerim sana!

Ben sivastayım gardaş sen nerdesin sivasın buluşalım.

MücahitTokgöz

Konu Sahibi
ben istanbuldayım. Abim 1 hafta sonra bidaha sivas Merkeze gidicek burda şimdilik izine geldi 1 haftası var. Aksu parkı var oralarda oturuyor. Telefon tüm hatlara açıktır herşeyi yasaldır yani.

Hasan Enes

Hasan Enes

Üye
ben istanbuldayım. Abim 1 hafta sonra bidaha sivas Merkeze gidicek burda şimdilik izine geldi 1 haftası var. Aksu parkı var oralarda oturuyor. Telefon tüm hatlara açıktır herşeyi yasaldır yani.

Alman isi beni biraz tereddut ediyor.

MücahitTokgöz

Konu Sahibi
Alman isi beni biraz tereddut ediyor.

telefon yaklaşık 6-7 aylık hem eldende kontrol edebilirsin bak en ufak bir sorun görürsen almazsın hem bu akşam resimlerini çekiceğim telefonun görünce fikrin sağlamlaşır umarım :) telefon numaram : 0538 657 78 50 ulaşıp bilgi alabilrsin benden :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...