Telefon Tavsiyesi İphone 3gs - Galaxy S Hangisini almalıyım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ananas32

Üye
    Konu Sahibi
İphone 3gs - Galaxy S Hangisini almalıyım
İphone 3gs - Galaxy S Hangisini almalıyım kararsız kaldım 2.el alacağım. biraz araştırma ve inceleme yaptım ama hayla kararsızım nedeni şudur : Galaxy S 1 ghz işlemci var fakat 3 4 uygulama açık kalınca rehbere bile girilmiyor sanırım iphone burada daha stabil donma olmuyor 256 mb ram ve işlemciye rağmen.... galaxy s den destek kesildi mi kesilmedimi bilmiyorum fakat galaxy s in ekran boyutu daha cezbedici 2 telefonu kullananlara soruyorum sizce hangisini almalıyım ? / nedenini yazarsanız sevinirim /

kingss41

kingss41

Üye
galaxy al bence derim.

enterneoll

enterneoll

Üye
galaxy s daha iyi resmi destek çekildi ama custom ( özel ) sürümler çok ve ekranı 4'' amoled ekran tabi bide kolay uygulama olayı var :)

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
kesinlikle Galaxy S.
Destek hala var, ama resmi olarak değil. Resmi destekten daha iyi ama.
Neler yapabileceğine inanamazsın bile.

Frksylyc

Üye
İphone 3gs - Galaxy S Hangisini almalıyım kararsız kaldım 2.el alacağım. biraz araştırma ve inceleme yaptım ama hayla kararsızım nedeni şudur : Galaxy S 1 ghz işlemci var fakat 3 4 uygulama açık kalınca rehbere bile girilmiyor sanırım iphone burada daha stabil donma olmuyor 256 mb ram ve işlemciye rağmen.... galaxy s den destek kesildi mi kesilmedimi bilmiyorum fakat galaxy s in ekran boyutu daha cezbedici 2 telefonu kullananlara soruyorum sizce hangisini almalıyım ? / nedenini yazarsanız sevinirim /

ben galaxy s kullanicisiyim gayet memnunum 3-4 uygulamanin arka planda calismasinda herhangi bir sorun teskil etmiyor.kasma vs olmuyor.3gs galaxy s in cok gerisinde iphone 4 deseydin is degisirdi tabi.android demek ozgurluk demek.ayrica galaxy s e guncelleme gb 2.3.6 da bitti ama cihazimiz galaxy nexus ile ayni donanima sahip oldugu icin suanda 4.2.1 jb costum romlar portlanmis durumda.orjinal firmwareden eksikleri yok mu var tabi mesela orjinal fm radyo bu costum romlarda yoktur ama cozumu var play store den spirit fm uygulamasi radyo sorununu ortadan kaldiriyor.ve cok guzel romlar mevcut ozellikle miui romlar harika gorsellik acisinda iste sana screen shot

ananas32

Üye
    Konu Sahibi
ben galaxy s kullanicisiyim gayet memnunum 3-4 uygulamanin arka planda calismasinda herhangi bir sorun teskil etmiyor.kasma vs olmuyor.3gs galaxy s in cok gerisinde iphone 4 deseydin is degisirdi tabi.android demek ozgurluk demek.ayrica galaxy s e guncelleme gb 2.3.6 da bitti ama cihazimiz galaxy nexus ile ayni donanima sahip oldugu icin suanda 4.2.1 jb costum romlar portlanmis durumda.orjinal firmwareden eksikleri yok mu var tabi mesela orjinal fm radyo bu costum romlarda yoktur ama cozumu var play store den spirit fm uygulamasi radyo sorununu ortadan kaldiriyor.ve cok guzel romlar mevcut ozellikle miui romlar harika gorsellik acisinda iste sana screen shot

teşekkürler yorumlar için S daha ağır basıyor gibi

Frksylyc

Üye
teşekkürler yorumlar için S daha ağır basıyor gibi

rica ederiz ne demek.birde iphone un bataryalari degismiyor bildiginiz gibi.sarj gun icinde yetmeye bilir mesela benim gibi gunduzleri surekli disarida olan ve sarj etme imkani olmayanlar icin problem olabilir.oysaki benim yanimda yedek batarya var biri biterse digerini takiyorum.birde ip ucu eger cepten internete girme aliskanliginiz yoksa veya girecekseniz bile wifi baglantisini kulaanirsaniz cok cok rahat 1 gunu cikartir.

Frksylyc

Üye

birde sormasi ayip kac liraya alacaksiniz

ananas32

Üye
    Konu Sahibi
İphone 3Gs 450 TL
Galaxy S 500 Tl 2.elleri 2side temizdi .

Frksylyc

Üye
İphone 3Gs 450 TL
Galaxy S 500 Tl 2.elleri 2side temizdi .

simdiden hayirli olsun o halde fiyatlar makul hatta 3gs ucuzmus bile.benim kayinco iphone 3g yi 450 tl ye aldi gecen gun.hemde biraz hor kulanilmis.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...