Iphone 3GS 4.3.3 Beyaz Ekran ve Hata 28 Acil Yardım

• 11 Mayıs 2011
  • 3755 Okunma
  • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar elimde oldbootroom 3gs 16gb cihaz var.geçen gün birkaç defa durup dururken kapandı açtığımda ekranda itunes bağlantı kablosu oldu.hazır 4.3.3 çıkmışken bi yenileyeyim dedim yükselttim telefon açıldı,10 dk sonra filan kapandı açıldığında beyaz ekranda kaldı.ne yaptıysam düzeltemedim.şuan 4.3.3 shsh kaydı alabiliyorum,telefonu dün netteki bir videoya bakarak açtım,anakart ekran bağlantısını 1 saat ayırdım,tekrar topladım ama yinede yok yok yok olmuyor.Acil yardımlarınızı bekliyorum

Yazan: kayabeyli
  2. servise götür diyecektim ama servis dışı kalmış telefon. Bence yazılımı tekrar cihaza yükle

3. ne 4.3.3 nede 4.2.1 yüklenmiyor,dfu modda ikisinde de 28 hatası alıyorum,telefonu kapatıp açıyorum snowbreze logosu geliyor ardından beyaz ekrana dönüyor,redsnow ile denedim jailbreak ekranı geliyor ama sonunda ekranda please wait satırları oluyor sürekli ve tekrar başa dönüyoruz

4. arkadaşım senin telefon lopta takılı kalmış ya servise götür yaptır yada bize gönder yapalım..acemi telefonculara verme ama iyice bozarlar 3-4 günde yapılır o cihaz işlemleri uzun

5. Arkadaşlar yaşadığım sorunu baştan aşağıya anlatacam.elimde yurtdışından gelme AT&T kartlı 3gs 16gb pasaport kayıtlı cihaz var.en son 4.2.1 sürümünü kullanırken birkaç kere kapanıp açıldı ve kablo itunes ekranında kaldı,bilgisayara bağlayıp restore back-up yapınca düzeldi sonra tekrar aynı şey oldu.en sonunda 4.3.3 customfirmware ile yükselttim,iphone açıldıktan sonra tekrar restore back-up yaptım ve bi 10 dk. sonra cihaz kapandı ve beyaz ekranda kaldı.bir şekilde beyaz ekrandan kurtardım ama ne yaptıysam recovery moddan çıkaramadım.tinyumbrella ile versiyon kontrol ettim 4.3.3,baseband 6.15. ireb ile dfu moda alıyorum hangi firmware ı yüklemek istersem isteyeyim 28 hata kodunu veriyor.cihazı açtım pil ile anakart bağlantısını 1 saat kestim sonra tekrar işlemleri uyguladım olmadı.cihazı 2 gün kendi haline bıraktım pili sıfırladı yine en baştan başladım olmadı. host dosyası değişikliği,ireb dfu moda alma,tinyumbrella tss server,redsnow filan hiç biri işe yaramıyor. elimde 4.0,4.0.1,4.1,4.2.1,4.3.3,4.3b1 shsh kayıtları mevcut.Bunların dışında ne yapabilirim bilmiyorum,bilen varsa bana yardımcı olsun

6. arkadaşım o hata kodunu herkes yapamaz servise götür yalnız gelişi güzel bir telefoncuya verme istanbula gönder yada bize gönder açalım telefonu..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 01:38