Püf Noktası IPAWIND: Jailbreak Olmadan Ücretli Crackli Uygulamaları Cihazınıza Ücretsiz Yükleyin

Sponsorlu Bağlantılar

gumuskurt22

Üye
    Konu Sahibi
IPAWIND: Jailbreak Olmadan Ücretli Crackli Uygulamaları Cihazınıza Ücretsiz Yükleyin
Merhaba arkadaşlar bu gün size uzun zamandır almayı düşündüğüm ve sonunda aldığım ipawind uygulamasından bahsedeceğim. Alıp almamak içim çok tereddüt ettiğim ve detaylı açıklamalı bir kaynak bulamadığım için bu konuyu açma gereği duydum.

İpawind appstorede bulunan ücretli uygulamaları cihazılarımıza jailbreak şartı olmadan ücretsiz olarak kurabilmemize olanak sağlıyor.

İpawind.com dan 15 dolar karşılığında 1 yıl geçerli olacak satın alımı yapıyoruz ve cihazımızı crackli uygulamaları kurabileceğimiz geliştirici cihazı haline getiriyoruz.

Satın alımı yaptıktan sonra 24 saat içerisinde bize bir mail geliyor . Maildeki yönergeleri takip ederek serfitikaları ve uygulamayı cihazımıza kuruyoruz.

Kurulumu anlattığımıza göre uygulamanın nasıl kullanıldığına geçelim.

Öncelikle ipawind.com a girişyapıyoruz ve en altta bulunan bölümden satın alıyoruz. 24 saat içerisinde serfitikalar ve uygulamanın yükleme linki bulunan bir mail geliyor. Maildeki yönergeleri takip ederek serfitikaları ve uygulamayı cihazımıza kuruyoruz..

Uygulama Gördüğünüz gibi menüye geldi.

Uygulamanın arayüzü gördüğünüz gibi Appstoreye benziyor. Sağ üst taraftan cihazınıza kurmak istediğiniz uygulama yada oyunları arayabiliyorsunuz. Sol üst taraftan ise uygulamanın menüsüne erişiliyor.

Burdaki Home ve Categories bölümlerini anlatmamıza gerek olmadığını düşünüyorum :) oyun yada uygulamalara kategorilerinden erişebiliyoruz appstore gibi. Burda önemli olan Cydia bölümü.

Bu bölümden Jailbreaktan hatırlatığımız MovieBox MusicBox ve XBMC uygulamalarını cihazımıza kurabiliyoruz . Ayrıca iRec ve Shou sayesinde cihazımızın ekran videosunu sesli olarak kaydedebiliyoruz.

Shou uygulaması ayrıca Start Brodcasting bölümünden ekran videosunu anlık olarak internette yayınlayabiliyor. Mesala bir oyun oynarken bunu anlık olarak insanların izlemesini sağlayabiliyor.

IPAWIND uygulamasında binlerce uygulama ve oyun bulunuyor ancak yinede bulamadığınız yada başka kaynaktan yüklemek isteyebileceğiniz uygulamaları indirebilmeniz için Browser bölümüde mevcut.

Yüklemek istediğimiz uygulamayı seçtimizde karşımıza gelen ekranda Appstore fiyatını görebiliyoruz. Downloada basıyoruz ve karşıza indirme linkleri geliyor.

İndirme linklerinden özellikle turbobitten direkt indirme yapabiliyoruz. Bekletmemesi ve hızlı indirmesi beni mutlu etti açıkçası.

İndirme Tamamlandıktan sonra karşımıza böyle bir seçenek geliyor ve istersek hemen kuruyoruz yada daha sonra yüklemek için vazgeç diyoruz.

Yükle ye bastıktan sonra uygulama simgesinde indiriliyor yazıyor ve kısa sürede kurulum tamamlanıyor.

Bu da oyunun içinden bir görüntü :). Evet arkadaşlar bu şekilde nerseyse bütün ücretli uygulamaları jailbreak beklemeden kurabilirsiniz.. Umarım uygulamayı merak eden arkadaşların aklındaki soru işaretlerini sile bilmişimdir. Okuduğunuz için teşekkürler. İyi Forumlar..

sLeepLe

sLeepLe

Üye
bu vshare ya da appvn gibi sonradan uygulamaya girmeme gibi sorun yapar mı boşuna 15 dolar vermiş olmayalım

Alihansd

Alihansd

Üye
pp25 vshare gibi kusursuz programlar varkenmi?

rodinatr

rodinatr

Üye
15 dolar vermektense jb atarım hatta atmaya bile gerek yok arkadaşların dediği gibi biçok kanal varken

legolas29

legolas29

Üye
Hocam pp25 ve iTools var ne gerek var bunlara

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
ne gerek var dıyenler bir ure sonra sizin tontemlerle appler hiç açılmıyor haberınız olsun ve telefonda şişme yapıor hafıza uğraşıp zar zor sılersınız ve bazen format çaresi kalır bu app oyle deılse en mukammelı

rodinatr

rodinatr

Üye
ne gerek var dıyenler bir ure sonra sizin tontemlerle appler hiç açılmıyor haberınız olsun ve telefonda şişme yapıor hafıza uğraşıp zar zor sılersınız ve bazen format çaresi kalır bu app oyle deılse en mukammelı
jb olmayınca senin dediğin sorunlar başgösterebiliyor ama jb li ise appsync tweakı bu soruna çözüm oluyor.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Bende vshare ve appvn belli bir süre sonra uygulamaya girmeme yapıyor

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Jailbreak olmadan olmaz arkadaşlar
jailbreak yok vshare kuruyorum uygulama da indiriyorum indirdiğinde girip kullanıyorum ama 1 hafta sonra falan girmiyo işte bu sorun jailbreak olmamasından mı? olmamasından olsa hiç yüklemez ki benim mantığıma göre

rodinatr

rodinatr

Üye
jailbreak yok vshare kuruyorum uygulama da indiriyorum indirdiğinde girip kullanıyorum ama 1 hafta sonra falan girmiyo işte bu sorun jailbreak olmamasından mı? olmamasından olsa hiç yüklemez ki benim mantığıma göre
Tabiki jb olmadığından appsync tweakını kurunca yüklediğin programda kapanma falan olmuyor

rodinatr

rodinatr

Üye
Şuan var diye biliyorum taig ve pangu

Alihansd

Alihansd

Üye
8.3 Betanki varmıydı hocam?

trero

Üye
bazı arkadaşlar jailbreakle pp25, vshare, appcake gibi uygulamalarla ücretsiz indiriyorsunuz zaten ne gerek var gibi saçmalamışlar. Saçmalamışlar diyorum çünkü malesef bu arkadaşlar bu konuyu yüzeysel olarak bilen arkadaşlar. ipawind bunlardan farklı olarak size apple yasal sertifikasını sunar. Sertifika imzalanır ve uygulamaları yüklediğinizde şu avantajlara sahip olursunuz.

- Uygulamayı appstoreden direk güncelleyebilirsiniz.
- Cihazınızı restore etsenizde bu programla indirdikleriniz satın aldıklarınız listesinde gözükür ve sorunsuz şekilde tekrar yüklersiniz.
- Bazı arkadaşların söylediği gibi uygulamadan atma vb. sorunlarla asla karşılaşmazsınız çünkü yasal bir sertifika ile uygulamalar veya oyunlar imzalanır.

Neyse siz 15 dolar vermeyin. Takılın vsharede falan belli süre sonra uygulamadan atma olmasada respringleri görür gibiyim ayrıca belli bir sertifika üstünden imzalanmadan bu uygulamaları direk vshare, pp25 gibi yollarla indirinde cihazınızı sertifikasız uygulamanız sayesinde direk tehlikeye açık hale getirin.