İpucu iOS 9.1 İzlenimlerim !

Sponsorlu Bağlantılar

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
    Konu Sahibi
iOS 9.1 İzlenimlerim !
Kafasında Soru İşareti Olan Arkadaşlar Bu Yazımı Okuyun ve Öyle Karar Verin...

iOS 8 Kullananlar ; Şu Anlık Sürümünüzde Kalın. Daha Oturmamış Bir Yazılım Var. Hele de Jailbreak Kullanıyorsanız Aman Deyim. iOS 8 Stabilitesi Yok ve Ufak Tefek Takılmalar Hâlâ Mevcut. Rahatsız Etmiyor Ama iOS 8 Kullanan ve Hiç iOS 9a Bulaşmamış Olanlar Kesinlikle Beklesinler... Ben Sürekli Güncelliyorum ve Deneyimlerimi Size Bildireceğim...

iOS 9.0.2 Kullananlar ; Takılma ve Titremelerde Çok Çok Fark Var, Gözle Görülür Derecede... Hiç Düşünmeden iTunes İle Temiz Kurulumu Tavsiye Ederim.

WhatsApp Hızlı Yanıt Geldi ve Sorunsuz Çalışıyor. Sadece Hızlı Yanıt Yazdığınız Zaman, WhatsApp Simgesi Üzerinde Kaç Mesaj Olduğunu Gösteren Sayılar Sıfırlanmıyor.

Hızlı Cevap Yazmak İçin Bildirimi Aşağı Çekince Oluşan Titremeler ve Kasılmalar Gözle Görülür Derecede İyiliştirilmiş. iOS 9.0.2 ye Göre Çok İyi, iOS 8 e Göre İyi Değil... ( iOS 8 de Kal Kardeşim )

Spotlight Araması İçin Aşağı Çektiğinizde Arada Sırada Ama Rahatsız Etmeyecek Kadar Titreme ve Kasılma Mevcut.

• Beğen
Tepkiler: burakicyar

BRKTNL

BRKTNL

Üye
:tşk:

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
hocam iOS 8.4.3 e göre beğendim açıkçası dediğin gibi spotlight araması titreme vs iOS 8.4.3 e göre az ama yinede yeni sistem kullanmak her zaman daha iyidir 1-2 haftaya yeni güncellemelerle iOS 8.4.3 stabilitesini yakalarlar gibi geliyor bana

bu arada konu için teşekkürler :D

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
''Ios 8'de kal kardeşim'' :ehe

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
    Konu Sahibi
''Ios 8'de kal kardeşim'' :ehe
iOS 8de Olanlar Heyecan Yapar Diye Tekrarladım :D
hocam iOS 8.4.3 e göre beğendim açıkçası dediğin gibi spotlight araması titreme vs iOS 8.4.3 e göre az ama yinede yeni sistem kullanmak her zaman daha iyidir 1-2 haftaya yeni güncellemelerle iOS 8.4.3 stabilitesini yakalarlar gibi geliyor bana

bu arada konu için teşekkürler :D
Rica Ederim Hocam. Ama 8.4.3 Sürümü Yok :) 8.4.1 En Son Sürüm ;)