Öneri ios 8.1 'e geçmelimiyim

Sponsorlu Bağlantılar

sizce hangisi?

• iphone 6 plus

• iphone 6

• samsung s5

• Xperia g3

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Geç tabiki şu an sorun yok.

asml_ysn

asml_ysn

Üye
5s kullanıyorum şuana kadar ne kadar yazılım çıktıysa kurdum hiçbir sıkıntı ya da şikayetim olmadı. Bence 8.1 de çıktı; 8.1.1 yayınlayacaklar adamlar kurmalısın bence. Çoğu hata giderildi çünkü :D

Omer fb

Omer fb

Üye
    Konu Sahibi
5s kullanıyorum şuana kadar ne kadar yazılım çıktıysa kurdum hiçbir sıkıntı ya da şikayetim olmadı. Bence 8.1 de çıktı; 8.1.1 yayınlayacaklar adamlar kurmalısın bence. Çoğu hata giderildi çünkü :D
5s lerde sorun bazı telefonlarda oluyor bazılarında olmuyormuş nasıl anlamadım sanırım kullanıcıya gore değişiyor yada hafızasına göre. 6 plas larda hiç sorun yok ama

0MG90

0MG90

Üye
ios 7 çıkana kadar kasma diye birşey ıp4 ve üstünde duymadm hiç,bu moda da bi yıldır çıktı iosta nerde stabillik?
Diğer şirketlere uydular. Steve Jobs'u aratıyorlar şimdi.
Amaçsız yere iWatch çıkardılar. iPod serisini sonlandırdılar. iOS'u sadeleştirdiler. Daha ne yapacaklar acaba.

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe ve MaxipmaN
Omer fb

Omer fb

Üye
    Konu Sahibi
Bilerek yapıyorlar bence daha cok para için ne dersin

sLeepLe

sLeepLe

Üye
steve olsaydı şuan her şey çok farklı olurdu ben bile sonradan iosa geçmeme rağmen adamı arıyorum

• Beğen
Tepkiler: bydeathhhone
asml_ysn

asml_ysn

Üye
5s lerde sorun bazı telefonlarda oluyor bazılarında olmuyormuş nasıl anlamadım sanırım kullanıcıya gore değişiyor yada hafızasına göre. 6 plas larda hiç sorun yok ama
Şuan kadar sıkıntı yaşamadım yani ☺

MaxipmaN

Üye
anket-içerik uyumu