Ios 7 Yükleyenler Yandı

Sponsorlu Bağlantılar

 • 20 Eylül 2013
 • 413 Okunma
 • 4 Cevap

 1. 20 Eylül 2013 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  iOS 7 'nin resmi olarak duyurulmasından saatler sonra keşfedilen güvenlik açığı, Apple'ı zor duruma sokacak gibi görünüyor. İOS'yi yükleyenlerin büyük kısmı ise bin pişman. Zira iOS 7 bir çok sorun getirdi.
  Android'in yükselişine karşılık yenilediği işletim sistemi iOS 7'yi cihazlarına kuranlar, şifre ile korunsa da özel verilerini saklayamıyor.

  YAMA YAPILACAK AMA...

  Bu güvenlik açığının ne zaman giderileceği, henüz Apple tarafından resmi olarak açıklanmadı. Benzer bir durum, iOS 6' da da meydana gelmişti ve birkaç gün içinde yayınlanan yama ile bu açık giderilmişti.

  YÜKLEYENLER ÇOK DERTLİ

  Sorunlar o kadar fazla ki işletim sistemini hevesle indirenler bin pişman olmuş durumdu. Sistemi indirip kullananlardan gelen tavsiye 'indirmeyin' yönünde oluyor.
  Forum siteleri de iOS 7 hayal kırıklıkları ve hatalarıyla ilgili uyarılarla doldu. İşte iOS 7 'yi yükleyenlerden gelen şikayetlerden yazıları;

  *Kamera uygulamasını açtığım zaman ana ekrana atıyor. Fakat kilit ekranından açtığım zaman kamera direkt açılıyor.

  * Pili emiyor, ısınma var

  *Youtube uygulamasında mikrofonu tıkladıgınızda uygulamadan atıyor.

  *Müziklerde liste oluşturup listeye parça ekledigimizde, seçtigimiz her parça için telefonun ekranı anlık bir kararma yaşıyor.

  *Yine müziklerde daha önce satın almış oldugumuz ve icloudda bekleyen parçalar listeden bir türlü silinmiyor.

  *Açılış sırasında peşpeşe çökme

  *Telefonun kapanmaması

  *Slide to Unlock ekranında takılı kalması

  *Pili beta 1'den daha hızlı bitirmesi ve ısınma

  * iOS 7 yükledikten sonra cihazı kapatıp açınca açılış ekranında kalıyor. Sonra Tekrar Apple logosu gözüküyor ve cihaz açılmıyor (iPad 2'lerde yaşanıyor)

  *Arkaplan arada çöküyor yani siyah oluyor (en sık gelen şikayet)

  *Gazete bayisine girince çıkılmıyor kilitleyip yeniden açınca düzeliyor.(iphone5'lerde yaşanıyor)

  *Müzik videosu izlemek istediğiniz zaman Landscape çalışmıyor, video ufacık olarak ekranın bir köşesinde hareketsiz kalıyor, ses devam ediyor.
   


  Yazan: haydaravısyon

  Sponsorlu Bağlantılar
 2. 22 Eylül 2013 #2

  Doğuş Pertez

  Doğuş Pertez

  Bir yada iki gün içerisinde yeni bir güncelleme yaşanacak ve bu sorunların üstesinden gelinecektir.
   
 3. 22 Eylül 2013 #3

  burhankoxp22

  burhankoxp22
  eline yüzüne bulaştırdı. tekelcilik ve dünya üzerinde bunca yarı akıllı insan oldukça bu firma batmaz not nokia HTC samsung veya her hangi bir telefon markasının fani değilim
   
 4. 22 Eylül 2013 #4

  Doğuş Pertez

  Doğuş Pertez
  Nokia'nın Microsoft'a satılmasının ardından önemli bir büyüme yaşacağını ve pazarda yeniden rakiplerini geride bırakabileceğini düşünüyorum. Hadi bakalım.
   
 5. 22 Eylül 2013 #5

  burhankoxp22

  burhankoxp22
  aynı boqun laciverti diye bir deyim duydun mu? herkes özgürlük ister dayanıklı olsun. vs her marka telefonun bazı modelleri iyi ben iphone sevmem not iPad ve iPod seviyorum kalitesinden dolayı samsung da sevmiyorum iphone dan çal nokia dan çal HTC den. çal hiç özgünlük yok ve sağlam olduğunu fazla söyleyemem HTC nin bazı modelleri güzel bir elin parmaklarıni geçmez nokia ne desem boş son modellerde biraz topladı karizma yi ama tam zamanında sattı iyi yaptı teknoloji ye ayak uyduramadi not HTC ve nokia bir kaç modelini seviyorum iphone ve samsung telefonlar da kullandım telefon tamircisi yim hepsinin ciğerini biliyorum :-)
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/07/2019 - 03:20