Ios 7 Pişmanlıktır.

Sponsorlu Bağlantılar

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Aynen çok rahatı vallahi devamını getirseler çok iyi olacaktı meegoo yu da yalan ettiler n9 da cihaz olarak yazılım olarak güzeldi birkaç ay kullandım.

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
n9 zaten ilk ve tekti bitti nokia microsoftla intel samsungla anlaştı megoo hem anasız hem babasız forumlara bırakıldı

• Beğen
Tepkiler: zaferozkan
zaferozkan

zaferozkan

Üye
Aynen cihazı aldık adamlar devamının gelmeyeceğini açıkladı. Ne koymuştu be. Ama iOS ta öylemi güncelleme geldimi herkeze geliyor. Cihaz stabil. Uygulamalar androide göre daha kaliteli. Birde elma işareti :) tabi orası şaka da. iPhone 4s ten lg nexus 4 e geçtim iki ay sonra iPhone 5 e geçtim. Yani android de tamam ama iOS ve iPhone başka. Şekli yeter.

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
uygulama sorunsuz iphonede bak google playa kim beğenmiş gamaloftun androide yazdığı oyunu

Son düzenleme:
zaferozkan

zaferozkan

Üye
3 saat 14 dakika kullanım bekleme 0 şarz yüz yüzden yüzde 24 e düştü. Allah belanı versin iOS 7

• Beğen
Tepkiler: Dede
Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
yazıktır odaha çocuk 16 yıl boyunca lider olan symbiana desen neyse:D

BelaMonte

BelaMonte

Üye
4s i güncellemedim 6 da bıraktım. İ5 i güncellendim. 4s in şarzı iki kat fazla gidiyor. Hemde cihaz 2 yıllık. Bataryada mutlaka performans kaybı vardır. Keşke hiç bulaşmasaydım 7 ye. Ama oldu bir kere beklemeye devam.
bence tam tersini yapsaydın:)

TeknoŞizofren

TeknoŞizofren

Üye
Ben iPad 3 e yükledim hiç öyle sorunlar yasamiyorum aksine ios 6.1.3 e göre daha hızlı takılma kasma filan yok ayrıca açılış da hızlandı bence servise felan götür sen eğer mumkunse ios 6.1.3 e düşürsunler

istisna97

istisna97

Üye
uygulama sorunsuz iphonede bak google playa kim beğenmiş gamaloftun androide yazdığı oyunu
Onlarda salak.gibi para vermesinler apk indirsinler

Akva96

Akva96

Üye
    Konu Sahibi
Beklicez gorcez ama bana kalsa begenmeyenlere bi geri donus imkani saglanmali

thezombie

Üye
Aynen çok kötü ios 7 çoğu kişi memnun değil zaten

TeknoŞizofren

TeknoŞizofren

Üye
Aynen çok kötü ios 7 çoğu kişi memnun değil zaten
Memnun olmayanların cihazında ya sıkıntı var yada arayüz hoslarina gitmemistir ben kullanıyorum gayet iyi kasma donma takılma sözkonusu bile değil yağ gibi makine

• Beğen
Tepkiler: mesut1979
Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Bende niye sorun yok o zaman.

Sorunsuz iPhone 5 satılır o zaman. Ios son sürüm. Hatasız.Kasmasız....

Symbianize

Symbianize

Üye
Valla bende çok güzel çalışıyor cihaz 4s

buscaglia

buscaglia

Üye
Bende de tamamen olum lu 4s tek sorunum şu beyazlık :) bi türlü üstesinden gelemedim kör olucaz lan tamam şeffaf olunda bu kadar da değil

TeknoŞizofren

TeknoŞizofren

Üye
Kasma donma sorunu yaşayanlar acaba hiç ayarlar genelden cihazı sifirlamayi düşündünüz mü??

Akva96

Akva96

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar size anlatamadim heralde komple sifirladim ve yine ayni uygulamadan anasayfa tusuna basiyorum 2 sn bakiyorum tekrar uygulamaya giriyorum bastan baslatiyor donuyor pc de geri yukledim sifir ayfon olarak ayarladim.

TeknoŞizofren

TeknoŞizofren

Üye
Arkadaslar size anlatamadim heralde komple sifirladim ve yine ayni uygulamadan anasayfa tusuna basiyorum 2 sn bakiyorum tekrar uygulamaya giriyorum bastan baslatiyor donuyor pc de geri yukledim sifir ayfon olarak ayarladim.

Maalesef ios 7 den ios 6 ya dönme Şansın yok yani eğer durum çok sıkıntılı ise tek yol servis gibi gözüküyor

Akva96

Akva96

Üye
    Konu Sahibi
Yurt disi cihaz bende ki acaba telden sifirlasam duzelme olur mu ?

mesut1979

Üye
Ben senin yerinde olsam telefonu servise veririm yazilimsal olan bir durum olsa sifirlamadan sonra düzelirdi.

Üst Alt