Ios 7 Pişmanlıktır.

• 2 Ekim 2013
  • 2304 Okunma
  • 56 Cevap

1. Arkadaşlar 4s kullanıyordum ilk 7 haberi aldığımda sevindim dedim nihayet yeni bir arayüz ama gelmez olaydı böyle kötü bi arayüz daha olamaz yani sorunlar kasmayla sınirlı değil.

Kasıyor , uygulama kapaniyor , telefon kapaniyor elma simgesine geciyor.
    Sifre giriyorum dokunmatik kafayi yiyor ne biliyim pil cabuk bitiyor uygulamalar da acayip bi kasmaz oluyor.

Bana kalirsa kimse ios 7 gecmesin.
    Sizin yorumlariniz nelerdir ?

Yazan: Akva96
    zx6r bunu beğendi.
  2. Çok aceleye geldi ama düzelir zamanla :) iOS 7.0.3 gelecek yakında :)

3. slm,ben beta zamanindan belli kullaniyorum vede cok memnunum dedikleriyin hicbirisi bende yok sadece sarj biraz cabuk bitiyor kasma takilma donma kesinlikle yok telefon 4s

4. Temiz kurulum yap

5. ıos 7 wp8 dende kotu oldu desene :D

6. Kullananların çoğunda herhangi bir şikayet yok. 1-2 kişide çıkıyır bu tarz şikayetler. iOS 7.0.3 ile stabilite daha da arttırılacak.

7. Tek sıkıntım şarz. 40 dk kullanımda yüzde 25 şarz yiyor, kafayı yicem.

8. O kadar da değil 925 aldım beş para etmez. (Bana göre tabi)

9. evet sana göre

10. En bastan kurulum yaptim sifirdan ayarladim yok arkadas yine kasiyor yine kasiyor 6 da kasmayan tel 7 de iphone 2 oldu resmen insallah 7.0.3 de duzeltilir bu sorun

11. Sistemi iyi değil yoksa cihaz harika

12. lumiadan çok bende n8 iş görüyor lumiayı köşeye at gitsin:D
    ---
    katılıyom

13. N8 deki symbian yeter. İşlemcisi yavaş olmasaydı bende kullanmaya devam ederdim. Güzel telefon

14. Mesela 701 hala duruyor elimde işlemci n8 den iki kat hızlı

15. 4s i güncellemedim 6 da bıraktım. İ5 i güncellendim. 4s in şarzı iki kat fazla gidiyor. Hemde cihaz 2 yıllık. Bataryada mutlaka performans kaybı vardır. Keşke hiç bulaşmasaydım 7 ye. Ama oldu bir kere beklemeye devam.

16. n8 680mhz 701 1.3 ghz olacak okadar donanım farkı:)

17. 701 i de symbian hayranlığı ve hızı için almıştım şimdi babam kullanıyor ama cihaz gerçekten sınıfında iyi cihaz.

18. ios 6tıda yüklü dosya öneticisi gelmiyord-u bunda varmı dosya yöneticisi
    ---
    doğrudur hacı:oke:

19. Maalesef yok jb bekliyoruz

20. bunlarda yok şu kalasöre at sona çalıştır symbianda tıkla yükle aç bu kadar basit bunlar çok uğraştırıyor

Yüklüyor...
18/11/2018 - 00:36