Ios 7 Için Whatsapp Hazır...

Sponsorlu Bağlantılar

 • 9 Ekim 2013
 • 514 Okunma
 • 3 Cevap

 1. 9 Ekim 2013 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın iOS 7 için yenilenmiş tasarımlı güncel sürümünün çok yakında geleceği müjdelendi. Bakalım WhatsApp iOS 7'de nasıl görünecek.


  Apple'ın yeni mobil işletim sistemi iOS 7'nin yayınlanmasından sonra, App Store'daki birçok uygulama geliştiricisi uygulamalarını iOS 7'nin yenilenen arayüzüne adapte etmek için güncellemeler yayınlamıştı.

  Twitter, Instagram, Facebook, Skype ve Clear gibi popüler uygulamalariOS 7 için neredeyse bir ay önce optimize edilmişken, popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp halen daha iOS 7'nin yeni arayüzüneuyum sağlayamamıştı.

  Bugün Twitter üzerinden @HackiPhone isimli kullanıcı WhatsApp'in güncellemesinin çok yakında yayınlanacağını müjdeledi. Kullanıcı ayrıcaTwitter üzerinden WhatsApp'in iOS 7'de nasıl görüneceğine dair ekran görüntüsü de yayınladı.

  iOS 7'nin arayüzüne tamamen adapte olacak olan WhatsAppuygulamasında, alt ve üst bar'daki siyah ve mavi renklerinin yerine beyazrenginin tercih edileceği görünüyor.

  Gelecek olan güncelleme ile sürüm numarası 2.11.4'ten 2.11.5'e yükselecek olan WhatsApp uygulamasında, artık iOS 6'nın klavyesi yerineiOS 7'nin modern klavyesi kullanılacak. iOS için WhatsApp'in bu hafta sonuna doğru güncelleneceğini tahmin ediliyor.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  < Resmi açmak için tıklayın >


  < Resmi açmak için tıklayın >
  Kaynak : SDN
   


  Yazan: kerem.krmoglu

  Sponsorlu Bağlantılar
 2. 9 Ekim 2013 #2

  MrExpert

  MrExpert

  bende merak ediyordum nezamn çıkacak diye haber için teşekkürler.
   
 3. 10 Ekim 2013 #3

  Batuhan Apatay

  Batuhan Apatay
  Zil sesleri de eklenirse iyi olur. Saçma sapan sesler var.
   
 4. 10 Ekim 2013 #4

  zx6r

  zx6r
  umarım taşlar yerine oturur, yoksa telefonu değiştireceğim.
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
22/07/2019 - 19:56