Ios 7 Için Whatsapp Hazır...

 • 9 Ekim 2013
 • 494 Okunma
 • 3 Cevap

 1. Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın iOS 7 için yenilenmiş tasarımlı güncel sürümünün çok yakında geleceği müjdelendi. Bakalım WhatsApp iOS 7'de nasıl görünecek.


  Apple'ın yeni mobil işletim sistemi iOS 7'nin yayınlanmasından sonra, App Store'daki birçok uygulama geliştiricisi uygulamalarını iOS 7'nin yenilenen arayüzüne adapte etmek için güncellemeler yayınlamıştı.

  Twitter, Instagram, Facebook, Skype ve Clear gibi popüler uygulamalariOS 7 için neredeyse bir ay önce optimize edilmişken, popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp halen daha iOS 7'nin yeni arayüzüneuyum sağlayamamıştı.

  Bugün Twitter üzerinden @HackiPhone isimli kullanıcı WhatsApp'in güncellemesinin çok yakında yayınlanacağını müjdeledi. Kullanıcı ayrıcaTwitter üzerinden WhatsApp'in iOS 7'de nasıl görüneceğine dair ekran görüntüsü de yayınladı.

  iOS 7'nin arayüzüne tamamen adapte olacak olan WhatsAppuygulamasında, alt ve üst bar'daki siyah ve mavi renklerinin yerine beyazrenginin tercih edileceği görünüyor.

  Gelecek olan güncelleme ile sürüm numarası 2.11.4'ten 2.11.5'e yükselecek olan WhatsApp uygulamasında, artık iOS 6'nın klavyesi yerineiOS 7'nin modern klavyesi kullanılacak. iOS için WhatsApp'in bu hafta sonuna doğru güncelleneceğini tahmin ediliyor.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  < Resmi açmak için tıklayın >


  < Resmi açmak için tıklayın >
  Kaynak : SDN
   


  Yazan: kerem.krmoglu
 2. bende merak ediyordum nezamn çıkacak diye haber için teşekkürler.
   
 3. Zil sesleri de eklenirse iyi olur. Saçma sapan sesler var.
   
 4. umarım taşlar yerine oturur, yoksa telefonu değiştireceğim.
   
Yüklüyor...
20/11/2018 - 19:33