Ios 7 Hoş Geldin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zx6r

zx6r

Üye
hayırlı olsun diyelim elmalarımıza umarım içinden kurt çıkmaz :))

darkleader

darkleader

Üye
Iphone 5 kullanıyorum,ios 7'yi dün gece kurdum.Telefonumda hiç bir yavaşlama olmadı gayet stabil çalışıyor.Yalnız tek kötü tarafı var,şarjı resmen sömürüyor.

phasan

phasan

Üye
Iphone 5 kullanıyorum,ios 7'yi dün gece kurdum.Telefonumda hiç bir yavaşlama olmadı gayet stabil çalışıyor.Yalnız tek kötü tarafı var,şarjı resmen sömürüyor.
O tur hatalar 7.0.1 de gıderılır normal sorunlar

• Beğen
Tepkiler: darkleader
zx6r

zx6r

Üye
7.0.1 daha stabil olacaktır. büyük ihtimalle 1-2 hafta içerisinde çıkar güncelleme.

haqanguven

haqanguven

Üye
Orta tuşa ikikez basınca açık uygulamalar gözüküyordu ve kapatabiliyorduk şimdi son açtıklarım gözüküyor ama kapatamıyorum. uygulamalar artık arka planda çalışmıyor mu?

kosigin

kosigin

Üye
Kapaniyor orta tusa 2 kere bas kapatmak istedini yukari kaydir xd

0MG90

0MG90

Üye
Aynen şarjı 6'ya göre biraz fazla düşüyor umarım düzelir.

Joker.

Joker.

Üye
    Konu Sahibi
25.09.2013 tarihinde güncelleme kontrol edilecek diyor iTunes acaba iOS 7.0.1 olabilir mi ?

gunduz1970

Üye
4s te kurdum gayet stabil kasma falan yok

• Beğen
Tepkiler: ÖEY
larten123

larten123

Üye
lütfen birisi yardım etsin itunesdan yazılım yüklendi iphone bekleniyor dedi itunes ve kablo işareti geldi sonra hata verdi yüklenemiyor diye napıcammmarkadaşlar telefon açılmıyor itunes ve kablo işareti çıkıyor :(

Türe

Türe

Üye
lütfen birisi yardım etsin itunesdan yazılım yüklendi iphone bekleniyor dedi itunes ve kablo işareti geldi sonra hata verdi yüklenemiyor diye napıcammmarkadaşlar telefon açılmıyor itunes ve kablo işareti çıkıyor :(
Dfu modu biliyor musun

larten123

larten123

Üye
yapamıyorum yine aynısı geliyortelefonu pcye bağlayınca otomatik açılıyor yalütfen biri yardım etsinn ağlıcam ya

larten123

larten123

Üye
lütfen biri yardım etsin :(

Türe

Türe

Üye
Pc ye bagla hemen menu tusu ve kilit tusuna basili tut Dfu gelene kadar

larten123

larten123

Üye
Pc ye bagla hemen menu tusu ve kilit tusuna basili tut Dfu gelene kadar
olmuyor malesef başka sitede recovery moda düşmüş diyorlar ios7 ipsw indiriyorum da shift güncelle yapıcam da güncelle yok ki itunesı açıyorum müziklerim çıkıyor yardım edin nolur

Türe

Türe

Üye
Sakin ol , o durumdayken normalde benim dedigim islemi yaparak dfu moda geçmesi lazım

larten123

larten123

Üye
bilgisayardan sa
Sakin ol , o durumdayken normalde benim dedigim islemi yaparak dfu moda geçmesi lazım
bilgisayardan sadece cdromdan bir tık tık ses geliyor usbyi çıkarıp takınca itunes ve kabloda kalıyor elim ayağım titriyor ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt