Ios 7 Hoş Geldin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
iPhone 4S'te iOS 7 performansı nasıl?

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
IOS 7 +3G batarya katliamı :/

larten123

larten123

Üye

telefonum kaç saattir böyle ios 7 ipsw indirdim napcam bilmiyorum dfu ya geçiremiyorum nolur yardım

Türe

Türe

Üye

telefonum kaç saattir böyle ios 7 ipsw indirdim napcam bilmiyorum dfu ya geçiremiyorum nolur yardım
Bu ss zatem dfu mod, bu moda girince itunes otomatik uyari verir geri yukleme gerekiyor diye

Türe

Türe

Üye
O zaman bilmiyorum ben bu sekilde duzelttim kendiminkini bisey oldugu zaman hep

larten123

larten123

Üye
ya allahım ağlıcamOHH ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN SORUNUMU SANIRIM HALLETTİM!!!!

DÜN GECE ITUNES'IN GÜNCELLEMESİNİ YÜKLEMİŞTİM KURTARMA MODU GELMİYORDU HER ŞEYİ SİLDİM YENİDEN BAŞLATTIM VE ESKİ ITUNESİ YÜKLEDİM VE KURTARMA MODUNDA BULDU VE YÜKLÜYORUM !!!!!!!!

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
Bende de iTunes iPhone'un içeriğini okuyamıyor diyor. Geri yüklemeye zorlyor .iTunes üzerinden birşey aktaramıyorum iTools ile aktarıyorum umarım ileride sıkıntı çıkmaz D:

larten123

larten123

Üye

yardııım!

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
Bence usb portunda sıkıntı var veya bilgisayardan kaynaklı bir problem.Eskiden nokia cihazımda yaşamıştım benzer sorunu.Başka bir pc de itunes üzerinden yüklemeyi dene.

larten123

larten123

Üye
her şeyi hallettim ve ios 7 yüklü oh be :D

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Telefonun Donanımdan Değilde Yazılımından Kazanıyor

awdil

awdil

Üye
Dün gece itibari ile ben de 4s'ime yükledim.Lakin eski ios 6'daki kadar hızlı bir arayüz göremedim.Kontrol merkezine veri bağlantısını aç/kapa seçeneğini ve 3g aç/kapa seçeniğinin gelmesini beklerken sonuç yine hüsran.Saçma sapan kısa yollar eklemişler.Pek memnun kalmadım ben.

0MG90

0MG90

Üye
Ben iPad 2ye yükledim fark yok 6da ki gibi hızlı takılma da yok tek sorun pili biraz fazla azalıyor güncelleme gelmeli bir an önce.

mhmtsysrt

mhmtsysrt

Üye
Güncellemeye kadar şarj sorunlarına daha şiddetli olarak devam :/

kosigin

kosigin

Üye
Ewet sarj su gibi gidiyo xs

Joker.

Joker.

Üye
    Konu Sahibi
Sarjı yemiyor resmen sömürüyor , normalde okuldan tam dolu gider 90 filan olurdu eve döndüğümde şimdi 81 :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt