iOS 4.2.1 baseband 05.14.04 UNLOCK Ben yaptım oldu

Sponsorlu Bağlantılar

_F_19o7_B_

_F_19o7_B_

Üye
    Konu Sahibi
iOS 4.2.1 baseband 05.14.04 UNLOCK Ben yaptım oldu
Merhaba arkadaşlar

İkinci al aldığım telefonumu bugün 4.2 ye yükseltmiştim. Snradan çok pişman oldum çünkü Simlocklu olduğunu örendim. Nekadar internette gezinsemde bi çözüm bulamadım. Bi kaçkere redsn0w ile JB yapmaya çalıştım bikere açıldı Cydia bida açamadım sonra redsn0w farklı bi sürümünü buldum Onla denedim Cydia yı açtı açıldığında 666.repoultrasn0w gibilerinden bi Repo vardı ona direk girdim ultrasn0w u kurdum Yeniden başladı ve MUTLU SON Şebeke artık çekiyordu ;D

Yukarıdaki linkte Redsn0w un versiyonunu kurun indirmiş olduğunuz ".ipsw" yi seçin ve gelen soruya HAYIR deyip ilerleyin.Install Cydia seçili olsun ileri diyin. Sonraki kurulum diğerleriyle aynı Açma tuşuna basılı tut, Homeye basılı tut Açma Kapamayı bırak vs.

Açıldığında Cydia yı çalıştırın.

repo666.ultrasn0w.com reposundan ultrasnow u seçip kurun zaten Altında iPhone Dev Team's iPhone 4, 3G ve 3GS yazıyor

Sonrası inşalla siinde mutlu sn olur ;D

--------------- Ekleme ---------------

Bu arada Baseband 06.15.00 ' a döndü

hakankurban

hakankurban

Üye
günaydın arkadaşım bir ay oldu unlock çıkalı

sen bide elmada kalda o zaman uğraşırsın

eraser2934

Üye
hakan baseband yükselttip yapabilirmiyiz ki acaba iphone 4 için tabiki ...

_F_19o7_B_

_F_19o7_B_

Üye
    Konu Sahibi
Valla Okadar aradım 05.15 base unlock Diye ama hepsi daha yok diyodu okdar gezdim hiç olumlu cvp olmazmı bu konu hakkında

En azından 3Gs Simlocklu kullancıların Güncellme yapıldığında telefonu iPod gibi kullanmaları gerekmediğini belirten bi başlık olmştur çünkü hiç rastlamadım 4.2.1 Unlock'a benim durumuma düşen birileri olur elbet.

Ayrıca
"sen bide elmada kalda o zaman uğraşırsın"
Ne sebeple söylediğini anlamış değilim (;

Arenas41

Üye
iphone 4 için Jb çıktımı ya sürüm 4.2.1

eraser2934

Üye
jailbreak war ama unlock yokyani
baseband ın yükseltiyse 03.10.01 ...

Arenas41

Üye
hakankurban

hakankurban

Üye
kardeş jailbreak yapabilirsin fakat jailbreak sorunlu hafta sonu çıkması bekleniyor yeni jailbreak unlock içinde bekleyeceksin..

tlgs

tlgs

Üye
Merhaba arkadaşlar

İkinci al aldığım telefonumu bugün 4.2 ye yükseltmiştim. Snradan çok pişman oldum çünkü Simlocklu olduğunu örendim. Nekadar internette gezinsemde bi çözüm bulamadım. Bi kaçkere redsn0w ile JB yapmaya çalıştım bikere açıldı Cydia bida açamadım sonra redsn0w farklı bi sürümünü buldum Onla denedim Cydia yı açtı açıldığında 666.repoultrasn0w gibilerinden bi Repo vardı ona direk girdim ultrasn0w u kurdum Yeniden başladı ve MUTLU SON Şebeke artık çekiyordu ;D

Yukarıdaki linkte Redsn0w un versiyonunu kurun indirmiş olduğunuz ".ipsw" yi seçin ve gelen soruya HAYIR deyip ilerleyin.Install Cydia seçili olsun ileri diyin. Sonraki kurulum diğerleriyle aynı Açma tuşuna basılı tut, Homeye basılı tut Açma Kapamayı bırak vs.

Açıldığında Cydia yı çalıştırın.

repo666.ultrasn0w.com reposundan ultrasnow u seçip kurun zaten Altında iPhone Dev Team's iPhone 4, 3G ve 3GS yazıyor

Sonrası inşalla siinde mutlu sn olur ;D

Öncelikle Paylaşımın için eline sağlık . Cydiadan redsn0w yaparken telefonunun içinde sim kartı var mıydı ? Varsada bir sorun oluşturur mu bende de basebandı 05.15.04 olan bir i phone 3G var fakat dedigin gibi yaptım sonuc olarak servis yok yazısı geliyor telefon yeniden başlayınca. Deli olacam 2.5 aydır yatıyor telefon kullanamıyorum . Yardımcı olursanız sevinirim .

carantinas

carantinas

Üye
06.15.00 ipad basebadın beyler gps kullanıyorsanız yukseltmeyin gps konum saptama calısmıyor kullanmıyorsanız yukleyin ama sonrasında downgrade kısmı var ve henuz acıklanmadı oda sizin bileceginiz şey.

Öncelikle Paylaşımın için eline sağlık . Cydiadan redsn0w yaparken telefonunun içinde sim kartı var mıydı ? Varsada bir sorun oluşturur mu bende de basebandı 05.15.04 olan bir i phone 3G var fakat dedigin gibi yaptım sonuc olarak servis yok yazısı geliyor telefon yeniden başlayınca. Deli olacam 2.5 aydır yatıyor telefon kullanamıyorum . Yardımcı olursanız sevinirim .

arkadasım bu işlemleri yaptıktan sonra cydia'ya girip ultrasnowu yukelmen lazım aksi takdir de cihazın unlock olmaz. jailbreak yonteminden sonra cydiadan ultrasnowu yuklemen gerekli. redsnow b6 kullanımı forumda mevcut arat bulursun..

lokreb

Üye
Arkadaslar forumda yeniyim,

linkine tikliyorum, dosya kaldirildi diyor, tekrar paylasmaniz mumkun mu acaba,

COk tesekkurler

_F_19o7_B_

_F_19o7_B_

Üye
    Konu Sahibi
Link yenilenmiştir.

Bu arada rapidshare harbi harbi bitmiş artık

eretnaa

Üye
o kadar arastırdım ama net bır sonuc alamadım
iphone
3 gs
4.2.1
05.15.04
41. hafta telefonum var birtürlü unlock yapamadım unlock gercekten varmı yoksa benmı yapamıyorum? teşekkürler.

hakankurban

hakankurban

Üye
2 ay oldu neredeyse çıkalı

donjuan444

Üye
günaydın arkadaşım bir ay oldu unlock çıkalı

sen bide elmada kalda o zaman uğraşırsın

3g 4.2.1 05.15.04 bandı... şebeke bir turlu gelmiyor neyapmam lazim..

Üst Alt