iOS 11.2.5 Beta 3 güncellemesi yayınlandı!

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
iOS 11.2.5 Beta 3 güncellemesi yayınlandı!
Apple bugün gerçekleştirdiği duyuru ile birlikte iOS 11.2.5 işletim sistemi sürümünün Beta 3 versiyonunu yayınladığını duyurdu.

Akıllı telefon sektörünün öncü isimleri arasında yer alan Cupertino merkezli Apple firması, iOS 11 işletim sisteminde yaşadığı sorunları ortadan kaldırmak ve yeni özellikleri sisteme eklemek adına iOS 11.2.5sürümünün beta çalışmalarına başladı. Hız kesmeden işletim sistemine ardı ardına güncelleme yayınlamaya başlayan ekip, 2 hafta öncesinde iOS 11.2.5 için yayınladığı Beta 2 güncellemesi ardından bugünde iOS 11.2.5 Beta 3'ü kullanıma sundu.

Tamamıyla işletim sistemini iyileştirme amacıyla hazırlanan bu güncelleme hata düzeltmeleri ile önemli iyileştirmeleri ve güvenli odaklı geliştirmeleri içerirken, güncelleme ile işletim sistemi çok daha stabil bir hale kavuşmuş. iOS 11.2.5 Beta 3 sürümünü cihazlarınıza indirmek için Apple geliştirici platformuna kayıt olmanız ve UDID kaydına sahip olmanız gerektiğini unutmayın.

Daha önce geliştirici kaydı bulunan ve iOS 11.2.5 güncellemesinin beta sürümünü cihazlarına ekleyenler bu güncellemeyi yüklü olan cihazlarında Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsü üzerinden yükleyebilecekler.

iOS 11.2.5 Beta 2 hangi cihazlara yüklenebilir?
iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s, iPhone SE, iPad Pro 9.7, iPad Pro 10.5, iPad Pro 12.9, iPad 9.7, iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2 ve iPod Touch (6. nesil) modelleri iOS 11 güncellemesini cihazlarına yükleyebilecek.

Son düzenleme: