iOS 13 ve iOS 13.1 çıkış tarihi açıklandı


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Apple yeni iPhone modellerinde yer alan iOS 13 işletim sistemini iPhone 6S ve üzeri cihazlar için indirilmeye sunacak. Apple, iOS 13'ü dağıtacağı tarihi açıkladı.


iOS 13 işletim sistemi iPhone 6S ve üstü cihazlar için 19 Eylül tarihinde yayınlanacak. iOS 13.1 ise 30 Eylül tarihinde sunulacak. iOS 13 ile birlikte güncellenmiş haritalar, fotoğraflar, hatırlatıcılar ve en önemlisi koyu mod özelliği sunulacak.
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
Ozan

Ozan

Admin
Dark Mode oldukça başarılı, yaklaşık 2 aydır Developer ve Beta sürümlerini kullanıyorum gerçekten Fotoğraflar, Harita ve Fotoğraflar uygulamalarında çok güzel geliştirmeler var. Ekran görüntüsü alma gibi ufak araçlarda da ciddi düzenlemeler mevcut. Eksiği kalmadı gibi :bira:
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt