İntihar etmeli miyim?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mangdaşire

mangdaşire

Üye
kardeş intihar yok.onu unut.:oke: intihar edenler cennetin kokusunu alamazlar.

-Crazy Girl-

-Crazy Girl-

Üye
Arkadaşım senin psikolojinde ve sende kesinlikle bir sorun var bence çözümü buraya konu açarak değil doktora giderek çözebilirsin....
:hmmm:hmmm:hmmm gerçekten bende dalga geçtiğini düşünmeye başladım

COBRAMAX

COBRAMAX

Üye
Kardes sana varya guzel bi dayak lazim.Anan var baban var evin var sagliklisin sakat degilsin kalkmis intiardan bahsediyorsun senin gozun kor olmus gercegi goremiyosun ve hayati hafife aldigin icin boylesin sen hayatimda gordugum en korkak herifsin sunu unutma YASAMAK OLMEKTEN DAHA COK CESARET ISTER

Aege

Aege

Üye
Seni anlıyorum arkadaşım bazen bende senin gibi intihar etmek istiyorum.Çünkü bende senin gibi asosyal bir insanım (desem de inanma :)).Neyse sen intihar etme devam et bu tarz yazılara :).Bunları yazmakta kolay değildir hayalgücü ve beceri ister.En azından insanların yüzünde tebessüm oluşturuyorsun fena mı :)

zaza

zaza

Üye
bak arkadaş intihar çok güzeldir şeytan öyle güzel anlatırki sen acılarının son bulacağına inanırsın oysaki cehennem faktörü vardır eğer cehennem gitmekten korkmuyorsan o zaman intihar et ama karar verdiğin anda uygula düşünürsen her zaman vazgeçersin :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Başlıkta , geyik amaçlıdır diye not belirt İsa ...

zaza

zaza

Üye
yok valla geyik değil ben denemiş adamım yol gösteriyorum intihar edecekse neden buraya yazıyorki belliki bizle dalga geçiyor

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ben konuyu sen açtın zannediyordum . :)
Sorry İsa ...

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
Bu herif intihar etti herharlde sesi soluğu cıkmıyor :ehe

Sidretül Münteha

Üye
merhaba arkadaşlar. sizlere kişiliğim ve hastalığım hakkında bir şeyler yazmak istiyorum. ben asosyal biriyim ve bu durumdan dolayı çok rahatsızım. insanlarla muhabbet edemiyor, onlarla konuşmakta zorluk çekiyorum. kendimi insanlardan yüksek görüyorum. her şey bana mantıksız geliyor. insanların birbirine bir şeyler anlatması bana zaman kaybı, boş işlerin olduğunu gösteriyor. fakat 1-2 tane en samimi olduğum arkadaşlarımın yanında rahat oluyorum. onlarla konuşurken, gülüşürken bazen insanları seviyor, aslında onların benimle eşit bir varlık olduğunu görüyorum. belki de bu çelişki beni doğruya götürmüyor. belki de mantık ve duygusallık arasında kalıyorum. telefon rehberimde sadece 3-5 kişi kayıtlı. aslında ben bilgili biri değilim. evet, değilim. çünkü topluluk içinde sohbet edecek bilgi birikimim, madenim yok. insanlara sap sap bakmaktan bıktım. onlar güldüğünde, başımı eğmekten bıktım. ailem benimle ilgilenmiyor. odam benim için bir cennet haline geldi. odamın balkonu var fakat ben o balkonun kapısını çok az açmışımdır. balkona çıktığımda insanların bana tip tip bakmasından, en ufak hatamda benimle dalga geçeceklerinden, beni sürekli izleyeceklerinden korkuyorum. belki de intihar benim için iyi olacak. ama bunu yapmak çok zor. çünkü arkamda sevdiklerimin olduğunu hissediyorum. evet, arkamda sevdiklerimin olduğunu hissediyorum. onlar beni seviyor. benim bu dünyada yaşamamı, nefes almamı istiyorlar. onları üzemem. onlara bu ızdırabı yaşatamam. belki de intihar edersem kendime acı çektirmekten, işkence ettirmekten kurtaracağım. sizce ne yapmalıyım? iyi geceler.

Seni dövmekk istiyorumm yaaa :D
Bu bizden biri inanmayınn :D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici

Sidretül Münteha

Üye
Yahu yoksa senmısın neden zırlıyosun :D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Vesselάm;3384363' Alıntı:
Yahu yoksa senmısın neden zırlıyosun :D

Yazık adama ya somuru: Kalbini kırmayın onun, sevin :sarıl:

Sidretül Münteha

Üye
Eğer o sen isen severiz :d:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Ben değilim yahu :D

Sidretül Münteha

Üye
Tamammmmm :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt