internetten sınırsız sms gönderme

Sponsorlu Bağlantılar

Freddy Krueger

Freddy Krueger

Üye
    Konu Sahibi
internetten sınırsız sms gönderme
:megafon: arkadaşlar 'a girin ve normal bir şekilde sahte mail adresi vermeden kayıt yaptırın.2 dk. içerisinde kayıt olurken verdiğiniz mail adresine gelen mail ile registrationu tıklayarak tamamlayın. Üye girişini ID ve Password ile yaptıktan sonra hesaplarınıza ( My Account bölümü ) cep telefonunuzu 09XXXXXXXXXXXXXX olarak ekleyin ve ekledikten sonra hemen alt satırında çıkacak bölümden cep telefonunuza verification kod isteyin. 2 dk. içerisinde cebinize gelen bu kodu verification kod istediğiniz bölüme yazdıktan sonra aynı hotmailde mail atarmış gibi oluştur (compose) kısmına girin. Orada Mail-SMS-Plus SMS olmak üzere 3 kısım var. SMS olan kısma girip adres kısmına göndereceğiniz cep numarasını yazın (90xxxxxxxxxx şeklinde). Gönderici olarak zaten kayıtlı olduğunuz için sizin numaranızı otomatik olarak yazacaktır. Mektup yazma kısmına ise mesajınızı yazıp gönder deyin. Mesajı hemen gönderdiği gibi sitenin aynı zamanda size vermiş olduğu mail adresinize de gönderdim diye mail yolluyor.

Not: Site çok sağlam ben uzun zamandır kullanıyorum.Teşekkürlerinizi eksik etmeyin ;)

• Beğen
Tepkiler: neco_06, onur458acar, qmze009 ve 7 diğerleri

eosav

Üye
teşekkürler. güzel site ve özellikler. yahoo mail. ve gmailde bu özellikler mevcut ama sadece amerika cep tel. lerine gidebilyor. sanırım günlük veya haftalık mesaj sınırı yok ve sent e basıldığı anda mesaj düşüyor.

cm_vrn

cm_vrn

Üye
gerek yok ama saol...

ahenk

ahenk

Üye
Wadja bedava sms yi bitirdi artik parali

cello2007

Üye
Kanki Saol Ya Allah Razı Olsun Senden! Bu Siteye Yemin Ettim Girmicem Die Senin Sayende Yeminimi Bozdum! :D

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
Hayır parasız wadja ben 1 seneden bu yana gönderiyorum sorunsuz.Program üzerinden

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Devlet su işleri Bırakın bu işleri :D emeğe saygı

burak9400

burak9400

Üye
ben bunu biliyorum ama galiba günde 20 tane ile sınırlı çünkü ben de kullanıyorum paylaşımın için teşekkür ediyorum ve en son 1-2 ay önce kullanmıştım hâlâ günlük 20 tane ile sınırlımı değil mi bilmiyorum ama gerçekten bedava sadece karakter sayısı az ve senin mesajının üzerinde reklam da yapılıyor.ama gerçekten güzel bi servis

sevimliyim_42

Üye
arkadaşlar wajda kadar sağlam bir sms sitesi yok sürekli gönderiyorum ve cebimde kontör olmadığı için birşey olmuyor böle şeyleri bırakın ve bu site ile mesajlaşmaya bakın

ltfllh

ltfllh

Üye
bencede kontör avcıları bunlar boşuna kanmayın

yusuftoguclu

Üye
ya elemenlar sınırsız yazıyo ama limit var belli msj dan sonra atmıyo

shakie74

Üye
çok saoL yha çok işime yaradı...

ozgur_robinho

Üye
nerdesin özer

6duman6

Üye
eet çok güzel bi site kullanmadım ama öle gözüküo yada kullanamadım diim nasıl gndericem arkadaşlar ? Allah rızası için acil cevap bekliorm hayat memat meselesi =/

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
zaten şimdi kampanyala var 10000 sms fln bence pek gerek yok ama paylaşım için eyw.:)

darülmendep

darülmendep

Üye
Güzel site teşekkürler

ist1453

Üye
ya arkadaşlar sınırsız falan değil.Ben de kullanıyorum.Günde 3 bilemedin 5 mesaj atmana imkan veriyor.Bildemedin dedim çünkü site kafasına göre takılıyor.Bugün sana 5 mesaj veriyor yarın 2 veriyor mesela.Ama zorda kalamadıkça kullanmayın.

--------------- Ekleme ---------------

hatta turkcell'e ve avea'ya mesajlar çok geç gidiyor.

kamil5

Üye
ben bayadır kullanıyorum günde 5 tane falan sanırım az

Üst Alt