Internetten müzik ve film indirmek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ugur1000

ugur1000

Üye
trilyonlarca kişi varken sizi hapse atacaklar ha ?? hazırlıklara başlasınlar 50000 hapisaneyi anca kurarlar :D indirenler hapse atılırsa hapis dışında insan kalmaz :D

pro.engineer

pro.engineer

Üye
konuyu açan kardeş haberin kaynağı neresi link verebilir misin ?

msy2017

msy2017

Üye
zaten yasak değil miydiki şimdi mi oldu?

otostopçu

otostopçu

Üye
    Konu Sahibi
yasa avrupa birliğine uyum için getirildi ve ab den yeni onayı geldi 21 i itibari ile yasa başladı diye biliyorum ben

otostopçu

otostopçu

Üye
    Konu Sahibi

ip numarandan açığa alınırsın bunu konu mesajında belirtmişsin zaten fark etmez başkasının interneti.

:hmmm işte bunu kanıtlama ihtimalleri düşük dinamik ip yüzünden ben modemi resetlediğimde yeni ip alır havuzdan benim kullandığımda yeniden havuza gider yani onu bulamazlar. Anca üyelik ev telefonu gibi hatlarla komşuya erişebilirler yani beni ispatlayamazlar.aslında olsada yapılmaz ya benim yüzümden komşum 2 sene hapis yatcak vicdanen çöker insan indirdiği müzikten keyif alamaz :S

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye

:hmmm işte bunu kanıtlama ihtimalleri düşük dinamik ip yüzünden ben modemi resetlediğimde yeni ip alır havuzdan benim kullandığımda yeniden havuza gider yani onu bulamazlar. Anca üyelik ev telefonu gibi hatlarla komşuya erişebilirler yani beni ispatlayamazlar.aslında olsada yapılmaz ya benim yüzümden komşum 2 sene hapis yatcak vicdanen çöker insan indirdiği müzikten keyif alamaz :S
her türlü bulurlar kardeşim. anca ip saklama programın olacak ama sağlam program olacak. bende var fakat bendeki program hiç bir sitede yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...