internet tarayıcı sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uruloki

Uruloki

Üye
    Konu Sahibi
internet tarayıcı sorunu
arkadaşlar nedense artık chrome,mozilla,safari ve epic internet tarayıcılarını çalıştıramıyorum daha önce chorme 3 vardı sorun yoktu ne yaptımsa olmadı reg kayıtlarını sildim kullanıcı dosyalarını sildim olmutor sadece opera ve internet explorer çalışıyor diğerlerini kullanıcam sürekli hata veriyolar çökmeler yapıyorlar hata mesajlarını gönderdim ama sonuç yok :vur:vur:vur:vur

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 1929612

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Hata Veren Tarayıcıları Tekrar Yüklemeyi Denedin mi?

Uruloki

Uruloki

Üye
    Konu Sahibi
emin ol haddi hesabı yok hele chorme portable denedim yok deliştirici sürümü indirdim yok

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Portable'ler Genelde Hata Verir Setup Versiyonları Tavsiyemdir.Hata Veren Tarayıcıları Kaldırdıktan Sonra CCleaner Programını Kur.Programı Açınca Solda Kayıt Defteri Var Ona Tıkla "Sorunlar İçin Tara" ya Tıkla Tarama Bittikten Sonra "Seçili Sorunları Çöz.." e Tıkla Kayıt Defteri Yedeklensinmi Sorusuna Hayır'ı Seç Tüm Sorunları Çöz'e Tıkla PC'yi Yeniden Başlat Ve Tekrar O Hata Veren Tarayıcıları Kur.

Uruloki

Uruloki

Üye
    Konu Sahibi
onu da yaptım hatta google chorme nın user datalarını sildim sorunu çözmek için ama olmadı(kendi siteside yazıyorda)

x1bc

x1bc

Üye
2 yada 3 tarayıcı kurulunca çakışıyorlar beyinsizler birbirlerinden bağımsız çalışamıyorlar.ilk yüklediğinde sorun olmaz ama arka planda kendini güncelleyince sistem hatası veriyorlar.tarayıcıların güncellemelerini kapat

Uruloki

Uruloki

Üye
    Konu Sahibi
iyide o iş google chromede nasıl olcak zaten sen kendin güncelliyorsun zaten hemen açılınca veriyorlar hatayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt