=>Internet paketi olanlar için Türkçe Radyo keyfi.S60 v2-v3 için.%100 çalışıyor.6630, n70, 6600 vb.

Sponsorlu Bağlantılar

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
=>Internet paketi olanlar için Türkçe Radyo keyfi.S60 v2-v3 için.%100 çalışıyor.6630, n70, 6600 vb.
Internet paketi olanlar için Türkçe Radyo keyfi.S60 v2-v3 için.%100 çalışıyor.6630, n70, 6600 vb.
tüm radyolar bulgay tarafından eklendi.Istek halinde yeni radyolar da eklenecektir.Bir önceki sürümde çalışmayan radyolar burda düzeltildi.Sınırsız mobil internet paketi olanlar için çok harika bir programdır.Kesin çalışıyor.Forumda ilk paylaşan Mitat03'tür. Ekran görüntüleri kendi telefonumdandır.Bir teşekkürü çok görmezsiniz artık...
Lenovo P930, Nokia 3230, Nokia 6260, Nokia 6600, Nokia 6620, Nokia 6630, Nokia 6638, Nokia 6670, Nokia 6680, Nokia 6681, Nokia 6682, Nokia 7610, Nokia N-Gage QD, Nokia N70, Nokia N72, Nokia N90, Panasonic X700, Panasonic X800, Samsung SGH-D720, Samsung SGH-D730, SamsungSGH-Z600, Sendo X
May be compatible with Nokia 7650, Nokia 3650, Nokia 3660 etc

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: aydoğdu43, dayco, emirates16 ve 10 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

• Beğen
Tepkiler: dayco
bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim

ShiftCoder

ShiftCoder

Üye
Hata veriyor kanalları açınca " Error 4101: stream type not supported " . . . Telefonum nokia 6670 . . .

mitat03

mitat03

Üye
Ilk açılırken hata veriyor çünkü programın otomatik yabancı kanal yüklemesini durdurdum back dediğinizde düzeliyor ve kanalları sorun olmadan rahatlıkla dinleyebiliyorsunuz

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Evet aynen öyle, mitat03 kardeşin dediği gibi.Belki duzeltirim diye ingilizce radyoları da indirdim, olmuyor.

kaya68100

kaya68100

Üye
Mitat ve bulgay..
Arkadaşlar döğüşmeden oynayın.:))
programa güzel bir şekilde ayar verinde arada telef olmasın.
Saygılarımla...........

e.piker

e.piker

Üye
Kurdum ve bir problem çıkarmadı bende. Eyvallah

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah arkadaşlar.Biz dövüşmüyoruz ki :) yakında yeni kanalları da ekliyorum.Rep kanalı bile var :)

Yarali59

Yarali59

Üye
Sağol arkadaşım ellerine sağlık bu program süper birşey takılma yok çekme cızlaması yok çok güzel bir uygulama tekrar ellerine sağlık ;)

--------------- Ekleme ---------------

Bu arada bu programa ekleyebilirsen radyo mydonose, radyo5 ve metro FM'ide eklersen sevinirim bunlar mümkünse tabiiki? Kolay gelsin

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah.Tamam o istediğiniz radyoların web linklerini de bulabilirsem ekleyeceğim.Şuan yeni radyolar eklemiş bulunuyorum.Istekleri de alayım.Ondan sonra burda paylaşacağım.

dj_okan.259

Üye
arkadaşlar yeni liste yapan varsa burda bi paylaşabilirmi.

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Paylaşacağım kardeş.Son rötuşleri yapıyorum...

mrqarizma

mrqarizma

Üye
Alem fm de ekle

comart1903

Üye
ya virgin radioyu da eklesek ?

bilalalbas

bilalalbas

Üye
Yerel radyolar yüklerseniz sevinirim hocam.Zonguldak fm zonguldak radyo aktif bartın best fm zonguldak radyo aktif radyo karadeniz.Alem fm radyo d park fm kral fm radyo damla aşk fm slowtürk radyo mega.Ayrıca bu programın içine ayrı bir dosya açıp yabancı radyolarıda yüklerseniz daha keyifli olur.Şimdiden başarılar kardeşim..

__xXx__

__xXx__

Üye
eyvallah

kaya68100

kaya68100

Üye
Kendimiz nasıl ekliyebiliriz onu da söyleseniz çok iyi olur.Eğer ki meslek sırrı değilse.Elinize emeğinize sağlık
:)

duy_max

duy_max

Üye
Admin arkadaşlar türkçe radyolar olan radyo programı yok mu park fm mesela bunu dinlemek istiyorum tel n 70

• Beğen
Tepkiler: muhtar77

Üst Alt