=>Opera 10 Türkçe By Burhan 2010 farkıyla>

Sponsorlu Bağlantılar

yuppiiii

Üye
Burhan sagol kardesim n70'de gayet güzel çalişıyo program ama biraz yavaş kaliyo opera mini veya ucwebe göre. çalısmiyo diyenler beynini çalistirsın bence önce

yusufabii

yusufabii

Üye
Teşekkürler

waxa

Üye
arkadsalar emeklerınıze tesekur edrım ben binali osman sıden ıstetıgım sis face yaparmısınız kalıtelı rica olunur

mustafaxxx

mustafaxxx

Üye
saol kardeşim süper paylaşım gerçekten süper kim nederse desin 10 numara paylaşım devamını beklerim benim tel 6680 canavar gibi çalışıyo :D sağolasın ;) (bazı arkadaşlar bozuk dosya uyarısı alıyomuş onun nedeni serfikita olabilir bide tarihi geri alıp denesinler belki olabilir ) saygılarımla...

57dikmenli

Üye
kardes sağolasın cok güzel yapmışsın bide zahmet olmazsa skyfire üzerindede çalışabilirmisin

maslantas

Üye
az önce kendi sitesinden 10.1 hemde türkçe olarak indirdim international olanı indirirseniz türkçe geliyor zaten tartışmaya gerek yok

turkyilmaz

turkyilmaz

Üye
Teşekurler

----------Eklendi @ 22:29:28 ---------- Yazıldı @ 22:28:12 ----------

Teşekurle

speedydancer

speedydancer

Üye
güzel paylaşım kardeşim emeğine sağlık. Ama opera 8.65 edit hali diye söyleyebilirdin.. Opera 10diye yanlış olmuş.. Saygılar

Rebas

Üye
sagol kardesim emegine saglik

msgölge

Üye
teşekkürler

speedydancer

speedydancer

Üye
Trojen var !!!:nono:

derzo

Üye
.andj

constantine3

constantine3

Üye
dostum avast buna virüslü diyo |-)

unalbaskan

Üye
Yahu adam emek vermiş yok edit yok bilmem yahu yapıyorsanız siz yapın yapmıyorsanız yapana saygı gösterin

__xXx__

__xXx__

Üye
beyler ben opera 10 u ilk çıktığından beri kullanıyorum tr idi zaten ama bazı farklılıklar var ancak kullanan bilir

canko45

Üye
saol kardes

hotan1

Üye
eline sağlık

kaancıkım

Üye
teşekkürler

svsfugur

Üye
süper olmuş teşekkürler

Mr.Nobody

Mr.Nobody

Üye
bu dosya viruslu indirmeyin arkadaşlar:nono:microsoft security essentials virus buldu trojen konu kapatılsın lütfen :nono: