Püf Noktası internet kullanmadan GPS

Sponsorlu Bağlantılar

ihsan.snmz

Üye
En büyük avantajlarından birisi telefon çekmese bile gps aktif

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İnternetsiz gps bağlantısı yapamazsınız. Wifi nizi açıp aynı zamanda konumu açarsanız yakındaki modemlerden çıkan wifi sinyallerinden telefon yerini tespit eder. Fakat gps kadar hassas olmaz gps ile 5-10 metre hata payı varsa wiifi de 25-30 metre hata payı olabilir.
Wifi 25-30 Değil Şuna 1 Km Diyelim Kendi GPS Anteni İse 5-10 dir.İntersizde Niye Olmasın? Paketin Olmadan Aç Lak Diye Buluyor Ha Hava Bulutlu Olur Yada Kapali Alanda Olursun Onlar Ayri Şeyler Ama Sonuçta İnternet İstemiyor.Nokia Maps Yetmiyormu Anlamadımki :hmmm Ücretsiz 5*5 Lik Uygulama :hmmm

caps6

caps6

Üye
wifi bağlantısı olmadan ve hatta hat takılı olmadığı halde gps çalıştı.İki farklı sony telefonda( glonass olanları) denedim gps daha hızlı çalışıyor.Moto g ile sony xperiaları kıyasladık en çabuk moto g gps bağlantısı sağladı.Uygun fiyatlı android telefon olarak gps e önem verenler moto g tercih edebilir.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
wifi bağlantısı olmadan ve hatta hat takılı olmadığı halde gps çalıştı.İki farklı sony telefonda( glonass olanları) denedim gps daha hızlı çalışıyor.Moto g ile sony xperiaları kıyasladık en çabuk moto g gps bağlantısı sağladı.Uygun fiyatlı android telefon olarak gps e önem verenler moto g tercih edebilir.
Bu Anten ve Konum İle Alakalı Bişey

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
ama internet olsa daha iyi bence daha düzgün bulur konumu ayrıca sygci üzretsiz hemen indirdim nettten Google yazdım indirdim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
ama internet olsa daha iyi bence daha düzgün bulur konumu ayrıca sygci üzretsiz hemen indirdim nettten Google yazdım indirdim
Ne Kadar Düzgün Olursa Olsun Sapma Yapar.Buda Şu Şekilde En Az 2G De Orta Derece 3G de En Çok İse Wifide Sapıtır

fk555897

fk555897

Üye
Bildiğim kadarıyla sadece Nokia Lumia'larda internet gerekmiyor diğer telefonlarda navigasyon kullanmak için internet gerekiyor. Ama Android ve iOS için bazı internetsiz navigasyon programları mağazalarda var.

hknyusuf

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar benim telefon htc rio 8s internet paketim yok konum açık harita açık. Çatır çatır buluyor. Hedef belirliyorum dün larada denize gittim denedim sıkıntısız buluyor sağa dön sola dön hiç sapmadan götürüyor. Mağazadan indirdigim here drive + adında bir program ile yapıyorum bunları. Ayrıca program aracın hızınıda gösteriyor. Hızıda ben 70 le gidiyosam 72 diyor hiç bi fark yok sayılır. Bende internetsiz olmuyor sanıyordum, bi arkadasım telefonumun gps özelliği olduğunu söyledi. telefonumun özelliklerine baktığımda "GPS : GLONASS özelliğine sahip dahili GPS anteni" diyor . Muhtemelen benim işimi gören bu özellik