Faturasız İNTERNET HAKKIM BİTTİ AMA NETE HALA GİRİYO

Sponsorlu Bağlantılar

cool.life0

cool.life0

Üye
    Konu Sahibi
İNTERNET HAKKIM BİTTİ AMA NETE HALA GİRİYO
Sa arkadaşlar ben geçenlerde woopsa geçmiştim 2 gb internet hakkım bitti ama hala internetde girebiliyorum :) neti paylaştırdım bide yaklaşık bi hafta oldu 25 30 gb internet yemişim Herhangi bir sıkıntı olurmu yedigim internetin parasını kontör yükletince alırlarmı veya hattım kapatılırmı ? şimdiden teşekkürler .

yunus4554

yunus4554

Üye
25 30 gb mi @_• benimkide gecenlerde girdi yarim saat sonra bana mesaj geldi kulanim dısı internet kulaniyosun diye 25 tl yukledim hepsi gitti

• Beğen
Tepkiler: Dede ve cool.life0
ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
Sa arkadaşlar ben geçenlerde woopsa geçmiştim 2 gb internet hakkım bitti ama hala internetde girebiliyorum :) neti paylaştırdım bide yaklaşık bi hafta oldu 25 30 gb internet yemişim Herhangi bir sıkıntı olurmu yedigim internetin parasını kontör yükletince alırlarmı veya hattım kapatılırmı ? şimdiden teşekkürler .
sıkıntılı iş :)

• Beğen
Tepkiler: cool.life0
cool.life0

cool.life0

Üye
    Konu Sahibi
şimdi ben sonuna kadar sömürüyümmü neti yoksa kullanmıyımmı ne dersiniz ? :D

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
sömür sömürebildiğin kadar sonra hattın kapanırsa 30-40 tl arası bi hat alırsın :)

• Beğen
cool.life0

cool.life0

Üye
    Konu Sahibi
aynen :D beleş internet

• Beğen
Tepkiler: ExpertMurderer
maxirabit

maxirabit

Üye
Kontr yuklediginiz de geri tahsil edilir

• Beğen
cool.life0

cool.life0

Üye
    Konu Sahibi
hocam tamamda ben kafadan bi 30 gb yemişimdir ne kadar alırlarki .s

maxirabit

maxirabit

Üye
Şöyle diyeyim sizde kntr olmasa 0 olsa ne mesaj,ne arama,nede internet olur. Bug bile sadece maksimum 1-2 gun sure sonrasinda duzelir,bu kadar uzun surduyse sonraki yuklemenizde tahsil edilecektir o yuzden. Kisaca hesaba yazma gibi birsey kaba tabirle. Ne kadar gidecegi konusundada standrt internet tarifesi uzerinden ucretlendirilse,hic ic acici olmaz. Zamaninda kendiminde basina geldi,arasamda kntr dusmuyordu bende birsey yok diyip rahatca konstm sonra birden tamamen bitti

• Beğen
cool.life0

cool.life0

Üye
    Konu Sahibi
hocam ozman benden baya bi keserler .s ben woopsa geçmiştim 2 gb interneti kullandım bitti giremedim neyse sonra sınırsız sosyal yapıyım dedim 25 mg internet hakkı var facebook twitter sınırsızdı 1 25 mg yi kullanıyımda bitsin dedim kullandım kullandım hala bitmedi :) hala aradıgımda 25 mg diyor :)

RE_STaRT

Üye
Ben de 2gb kadar beleşten yedim ama lira yüklediğimde kesinti olmadı. Sömürmeye devam et :)

okanbiz

okanbiz

Üye
'
İNTERNET HAKKIM BİTTİ AMA NETE HALA GİRİYO! diyen arkadaş daha ne istiyorsun oh sömür .

• Beğen
Tepkiler: burak1011
phasan

phasan

Üye
woops daki 2 gb sınırsız

Emip

Emip

Üye
sınırsız 2gb olabilir

phasan

phasan

Üye
Ben sordum avea bayısıne 2gb sınırsız dedıler

burak1011

Üye
Arkadaşlar dert etmeyin bu tür bug lar mevcut. Bulduğunuz interneti çekin bol bol. kontor keser mi derdi olmasın. gidin5lira atın almıyorsa gerisini öyle yükleyn: bulduğunuz bug lar size kalsın lütfen. Değilse kapatılıyor açık olunca.

• Beğen
Tepkiler: okanbiz
Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
phasan

phasan

Üye
Bana avea bayısım dekı adam dedı

burak1011

Üye
2 gb sınırsız olsa bile hız düşümü var insanı sinir ediyor o hızda kullanmak