İnternet Erişimi Yok hatası

Sponsorlu Bağlantılar

remzi33

remzi33

Üye
    Konu Sahibi
İnternet Erişimi Yok hatası
arkadaşlar öncelikle selamun aleykum. Uzun zamandır foruma uğrayamadım işimden dolayı. Gelir gelmez de pat diye konu açmak ayıp oldu farkındayım ancak mecbur kaldım.
bnde L950XL var. Son günlerde hiçbir wifi ağından internete giremiyorum. Bağlanıyor ancak internet erişimi yok diyor tüm ağlarda.
Çok araştırdım ancak çıkan çözümler hep pc için. Mobil için bir çözüm bulamadım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

kralberk13

kralberk13

Üye
bende de bağlı.internet erişimi yok diyo bende modemi resetliyorum sonra giriyorum bazen telefon takılı kala biliyo wifi açıp kapatmak lazım
telefonu formatla istersen birde öyle dene

remzi33

remzi33

Üye
    Konu Sahibi
formatlarsam çok sıkıntı çekeceğim ya. Çok fazla veri var telefonda. Modemi resetleyip denedim değişiklik olmadı

furyzer0

furyzer0

Üye
formatlarsam çok sıkıntı çekeceğim ya. Çok fazla veri var telefonda. Modemi resetleyip denedim değişiklik olmadı
Yeniden başlattın mı hiç bende de oluyor lumia950 yeniden başlattığımda çozuluyor

Sent from mTalk using lumia950

4MaGuS

4MaGuS

Üye
moderme falan alakalı değil o telefonla alakalı wifi ağına bağlandıktan sonra ağın üstüne tıklayıp ara sunucu kısmını ayarları otomatik algıla seçeneği yaparsan sorunsuz bağlanırsın

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
benim telefonda arada bir bağlıyken erişim yok diyor hadi hayırlısı. Lumia 830

remzi33

remzi33

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar söylediğiniz çözümlerin hepsini denedim. Sonuç alamayınca mecburen formatladım cihazı. Bunu geribildirim yapmak lazım aslında. İngilizcesi iyi olan biri metni yazabilirse oylayalım

serinaga

serinaga

Üye
Bende iki adet modem var, birinde bu sorunu yaşıyorum, ama diğerinde sorun yok, araştırıyorum bakalım, modemdeki ayarları, neden kaynaklanıyor ...

• Beğen
Tepkiler: remzi33

Üst Alt