İnternet Download Manager (Daha önce böyle bir hata görmedim)

Sponsorlu Bağlantılar

beyaz_dis123

beyaz_dis123

Üye
    Konu Sahibi
İnternet Download Manager (Daha önce böyle bir hata görmedim)
arkadaşlar merhaba.
Şu internet download manager full yükledim 3 yıldır değişik sorunlar çıktı düzelttim ve sorunsuz kullandım. ama 2 ay önce yine bir çeşit hata vermeye başladı ne yaptım ne ettiysem çözemedim. internette de bir çözüm bulamadım. bilen varsa lütfen yardım edin... Sorun şu: aşağıda reimlerde de göreceğiniz gibi herhangi bir videoyu açıyorum idm linki videonun baş tarafında çıkıyor. indirme butonuna tıklıyorum sorunsuz kalite seçeneklerine geliyor. ama indirme başladığında "indirme sırasında hata oluştu. lütfen tekrar deneyin" uyarısı çıkıyor ve idm kapanıyor indirme yapmadan. bunun çözümü var mı acep...

Son düzenleme:

CsWqIve34

Üye
arkadaşlar merhaba.
Şu internet download manager fu ll yükledim 3 yıldır değişik sorunlar çıktı düzelttim ve sorunsuz kullandım. ama 2 ay önce yine bir çeşit hata vermeye başladı ne yaptım ne ettiysem çözemedim. internette de bir çözüm bulamadım. bilen varsa lütfen yardım edin... Sorun şu: aşağıda reimlerde de göreceğiniz gibi herhangi bir videoyu açıyorum idm linki videonun baş tarafında çıkıyor. indirme butonuna tıklıyorum sorunsuz kalite seçeneklerine geliyor. ama indirme başladığında "indirme sırasında hata oluştu. lütfen tekrar deneyin" uyarısı çıkıyor ve idm kapanıyor indirme yapmadan. bunun çözümü var mı acep...

tekrar kurulumu denedinizmi

beyaz_dis123

beyaz_dis123

Üye
    Konu Sahibi
evet kesinlikle birçok kez denedim olmadı

ismail

ismail

Üye
bence idmyi artk kalmayacak şekilde kaldır yardımcı programlarla (iobit uninstaller falan) Ondan sonra son srümü indirip kurmayı dene

0MG90

0MG90

Üye
IDM'yi Ccleaner ile sil öyle kur

beyaz_dis123

beyaz_dis123

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar hepinize teşekkürederim dediğiniz yöntemleri benn de denedim ama hiç biri olmadı. ama ben sorunu çözdüm. idm nin c sürücüsündeki appdata dizininde yer alan klasör ve dosyalarını nasıl olduysa erişime yasaklamış pc. ve idm dosya indirecekken indirme klasörü oluşturamadığı için hata veriyordu. şimdi adminastor hesabını kaldırdım o klasörü tamamen sildim ve idm yeni klasör oluşturdu ve sorun çözüldü. yardımlarınız için çok ama çok teşekkür ederim ayrıca maxicep ailesine de teşekkür ederim...

beyaz_dis123

beyaz_dis123

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar hepinize teşekkürederim dediğiniz yöntemleri benn de denedim ama hiç biri olmadı. ama ben sorunu çözdüm. idm nin c sürücüsündeki appdata dizininde yer alan klasör ve dosyalarını nasıl olduysa erişime yasaklamış pc. ve idm dosya indirecekken indirme klasörü oluşturamadığı için hata veriyordu. şimdi adminastor hesabını kaldırdım o klasörü tamamen sildim ve idm yeni klasör oluşturdu ve sorun çözüldü. yardımlarınız için çok ama çok teşekkür ederim ayrıca maxicep ailesine de teşekkür ederim...

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

Üst Alt