installous hakkında bi soru?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gsus50

Üye
    Konu Sahibi
installous hakkında bi soru?
arkadaslar installous dan indirip kurdum crackli programları i tunese update etmemde bi sakınca varmı appstore tepesinde rakamlar yazıo girince satın alınanlar diyo sizce oraya update yapmalı mıyım yapmamalımıyım iilk defa jail kullanıorum ? tşkler

gsus50

Üye
    Konu Sahibi
kimse bişe bilmio mu???

cast_never

cast_never

Üye
yapsanda yapmasanda bi sorun olmaz ama cogunlukla uptade izin vermiyo urunu satin almaniz gerekiyo gibi seyler diyo . simdi urunu uptade ediceksende gidip mastercard kayıtlı appstore adresini kullanma simdi para falan cekebilirler diye dusunuyorum .

gsus50

Üye
    Konu Sahibi
yapsanda yapmasanda bi sorun olmaz ama cogunlukla uptade izin vermiyo urunu satin almaniz gerekiyo gibi seyler diyo . simdi urunu uptade ediceksende gidip mastercard kayıtlı appstore adresini kullanma simdi para falan cekebilirler diye dusunuyorum .

zatem kredi kartsız uyelik var sorun olmaz o zaman

ibrahimhd

ibrahimhd

Üye
Updateleri yine installous üzerinden yapabilirsiniz.
İtunes üzerinden update olmaz.
Update yapmak istemiyorsanız ve appstore ikonundaki rakamlar rahatsız ediyorsa installous ayarlarda remove metada yı açın daha görünmez.

cihan628

cihan628

Üye
aynen sen zaten paralı uygulamayı bedava indirmişsin itunes ten update edersen parayla update yapar gerek yok installous ta yeni sürümleri çıkıo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt