Instagram için Komik Kamera


snezana

Üye
    Konu Sahibi
Komik resimler yapmak için fotoğraf çarpıtma ya da balık gözü efekti gibi Instagram için Komik Kamera fotoğraf efektleri kullan. Şimdi dene, fotoğrafları düzenlemek ve ne kadar popüler olacağını gör! :)

Indir: Instagram için Komik Kamera

 

snezana

Üye
    Konu Sahibi
Fotoğraf Düzenleme bir resim düzenleme profesyoneli olmanıza yardımcı olacak harika bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır! Havalı fotoğraf efektleri ve foto filtre, fotoğrafları kesmene, üzerilerinde çizim ile yazım yapmana, memler oluşturmana, ışık, renk ve parlaklık değiştirmene veya bulanıklık eklemene ya da fotoğraflarına leke atmana imkan sağlayacak.

Uygulamaya bağlantı: Fotoğraf Düzenleme ! – Microsoft Mağazası'ndaki Windows UygulamalarıUygulamaya bağlantı: Fotoğraf Düzenleme ! – Microsoft Mağazası'ndaki Windows Uygulamaları
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt