Yardım Instagram bildirimsiz ekran görüntüsü nasıl alınır?


    Konu Sahibi
Instagram'da bir arkadaşımın hikayesi ve fotoğrafının ekran görüntüsünü almak istiyorum. Biliyorsunuz Instagram karşı tarafa bildirim gönderiyor, bildirimsiz ekran görüntüsü nasıl alabilirim?
 
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Instagram'da yada diğer sosyal ağlarda karşı tarafa bildirim gitmeden ekran görüntüsü almak sanıldığından daha basit. İlk olarak sosyal ağa girin ve o paylaşım yada hikayeyi ziyaret edin hemen ardından ise cihazınızı uçak moduna alın ve daha sonra hikaye yada paylaşımı tekrar ziyaret ederek ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştirin.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt