İnstaareo v8 sürüm Türkçe mod apk


Tek Geçerim

Tek Geçerim

Üye
    Konu Sahibi
MERHABA ARKADAŞLAR BUGÜN SİZLERE İNSTAAREO APK TANITICAM DİGER GBİNSTA OGİNSTA GİBİ DEGİLDİR DAHA HOŞUNUZA GİDİCEKTİR.

OZELLİKLERİ
Dil: Türkçe ve diğer diller
HD Profil Resmi
Herhangi bir Instagram kullanıcısının profil resmine basılı tuttuğunuzda HD kalitesinde, büyük olarak görebilir ve yakınlaştırma-uzaklaştırma olanakları ile birlikte inceleyebilirsiniz.
Kamera İkonu
Sol üstte bulunan kamera ikonuna basılı tuttuğunuzda Instagram videolarının otomatik olarak başlatılmasını engelleyebilir veya etkinleştirebilirsiniz. Varsayılan olarak etkindir.

Okuduğunuzu Gizleyin
InstAero Ayarları > Gizlilik kısmından, "Sohbette Görüldü İfadesini Gizle" seçeneğini aktif ederek karşı tarafa "görüldü" ifadesinin gitmesini engelleyebilirsiniz.
Hikayeleri Gördüğünüzü Gizleyin
InstAero Ayarları > Gizlilik kısmından, "Hikayeleri Gördüğümü Gizle" seçeneğini aktif ederek karşı tarafa hikayesini gördüğünüz ifadesinin gitmesini engelleyebilirsiniz.
Resim ve videoları indirebilirsiniz.
VE BİRCOK ÖZELLİK MEVCUTTUR. Karanlık ve Beyaz renkli modları vardır. Karanlık mod apk Beyaz mod apk
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bveo1990 ve musleysa
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Öncelikle teşekkürler, konu Türkçe kategorisine açılmış ama açıklamada bumdan bahsetmemişsiniz durum nedir?
 
Tek Geçerim

Tek Geçerim

Üye
    Konu Sahibi
:maxicep:
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: PALA. ve MAERKEK
bveo1990

bveo1990

Üye
Teşekkürler
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt