İnsan üzülüyor

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
İnsan üzülüyor
Bazen forumda dolaşırken böyle kişilere rastlıyorum. bazıları aylar olmuş girmiyeli maxicepe bazıları yıllar.. İnsanın aklına türlü türlü şeyler geliyor... Bilmiyorum.. duygulanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: beruk

beruk

Üye
:(

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
maxirabit

maxirabit

Üye
Forumun artik eski parlakligi yok

• Beğen
Tepkiler: -Emre
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Gün gelecek senin için de aynı durum söz konusu olacak.

• Beğen
Tepkiler: maxirabit
maxirabit

maxirabit

Üye
Eskiden kavga,tartisma gorurduk simdi kisi azligindan kavga bile olmuyor

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Eskiden kavga,tartisma gorurduk simdi kisi azligindan kavga bile olmuyor
Bir de karşındakiyle tartışmanın bir anlamı yok. Çünkü öyle bir durumdayız ki, "Haklısın, özür dilerim." diyecek insanlar çok az artık bu forumda.

• Beğen
Tepkiler: Invoke ve maxirabit
xmustx

xmustx

Üye
adam şifreyi unutmuşta olabilir :D

maxirabit

maxirabit

Üye
Bir de karşındakiyle tartışmanın bir anlamı yok. Çünkü öyle bir durumdayız ki, "Haklısın, özür dilerim." diyecek insanlar çok az artık bu forumda.
Malesef artik bu dogru

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
muhsin13

muhsin13

Üye
son giriş süresi 3 yılı geçen profiller silinmeli zaten 3 yıl boyunca girmeyen biri daha girmez

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
5 yillik suresi var arkadaslar. Ama 5 yil gecse de hemen silinmiyor. Sadece eger 5 yildir foruma giris yapmamis birinin kullanici adini almak isterseniz veriliyor. O sekilde silinebilir hesap.

• Beğen
Tepkiler: maxirabit
xmustx

xmustx

Üye
Üye sayısı ve giriş yapma ortalaması % de hesabıyla yapılabiliyomu? mesela 1 milyon üyeden ortalama ayda %60 ı foruma giriyormu ?

maxirabit

maxirabit

Üye
Üye sayısı ve giriş yapma ortalaması % de hesabıyla yapılabiliyomu? mesela 1 milyon üyeden ortalama ayda %60 ı foruma giriyormu ?
Yuzde yaparsan cok dusuk bi istatik cikar,zaten online uyeden cok online ziyeretci var

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
@EroL açıklık getire bilir misin bu konuya, yani şu yukarda yazan süreler ile ilgili

maxirabit

maxirabit

Üye
Oguzhan'in da dedigi gibi eger kisi uzun bir sure giris yapmamissa o nick'i alabiliyorsunuz

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Ziyaretçi istatistiklerini Ozan'dan başkası göremez. Nick ile ilgili çok istisna durumlarda bişeyler yapabiliyoruz ama üye silinmesi gibi bişey söz konusu değil.

Maxicep eskiden nasılsa şimdi de aynı Maxicep. Eskiden başrol oyuncuları farklıydı, şimdi başrol oyuncuları sizlersiniz. Sizlerin muhabbetleri, paylaşımları önümüzdeki senelerde başka üyeler tarafından özlenecek. Hepimiz bizden öncekilerin emekleriyle bir yere gelmiş olan Maxicep'i kullanıyoruz.

Ben üye olduğumda sabahın ilk ışıklarına kadar muhabbet edilen, yaşça büyük olanlara saygıda kusur edilmeyen, bayan üyelerin varlığından haberdar olarak argo kelimeler kullanmayan bir topluluk vardı. Şimdilerde 17 yaşındaki bir zibidi bana Erol diye hitap ediyor, gececiler konusu mesaj sayısı arttırma konusu olarak görülüyor ve en ufak kıvılcımda küfürler havalarda uçuşuyor.

Sonuç olarak forumun eski parlaklığı kalmadı gibi bir açıklamayı ben kabul etmiyorum. Foruma uygulama indirmek için girip çıkan ayda binlerce, onbinlerce üye olabilir. Ama forumda kalıcı olan, birbirini tanıyan, burayı sürekli kullanan sizlersiniz. Ortamı belirleyen sizlersiniz, ortamınızı kirletmeye çalışanlara tepkinizi göstermelisiniz.

Aklınıza türlü türlü şeyler gelmesin, 2011 değil 2008'de son bulmuş gayet aktif hesaplar da var, 2006'da da var. Arkadaşlarımızdan bazıları vefat etti, bazıları evlendi, bazıları buraya ayak uyduramadı vs. herkesin farklı bir hikayesi var. Maxicep'in kurulduğu ilk günden kapandığı en son güne kadar üyeliği devam edecek tek kişi Ozan. Onun haricinde hepimiz bir gün klavyenin başından kalkmak zorunda kalacaz.

• Beğen
Tepkiler: maxirabit, 0MG90 ve mehsevim
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Aklınıza türlü türlü şeyler gelmesin, 2011 değil 2008'de son bulmuş gayet aktif hesaplar da var, 2006'da da var. Arkadaşlarımızdan bazıları vefat etti, bazıları evlendi, bazıları buraya ayak uyduramadı vs. herkesin farklı bir hikayesi var. Maxicep'in kurulduğu ilk günden kapandığı en son güne kadar üyeliği devam edecek tek kişi Ozan. Onun haricinde hepimiz bir gün klavyenin başından kalkmak zorunda kalacaz.
@EroL Beni de tanımla
Bu dediğin kişi zaten bir mesaj yazmış çıkmış. Oda program vs indirmek için üye olmuştur.
maksat link olsun

Üst Alt