Tavsiye İninal Kart Kullanıp Ücret Ödemeyenler Lütfen Dikkat

Sponsorlu Bağlantılar

TurboCall

TurboCall

Üye
    Konu Sahibi
İninal Kart Kullanıp Ücret Ödemeyenler Lütfen Dikkat
Bildiğiniz gibi artık ininal kart sistemi TC no istiyor, önemli olan o değil evinize haciz gelmesi değil, geçtiğimiz günlerde bir başka yerde okuduğum ve ondan önce başıma gelmiş bir olayı söylemek istedim.
Hepiniz biliyorsunuzdur ininal karttan ücret çekilmiyor çekilsede yani 4 günde falan çekiliyor ancak o çekilmeden önce karttaki parayı sıfırlayıp karlı çıkmak isteyenler oluyor ve karlı çıkıyorlar, ancak geçtiğimiz 8 ay önce bende hepinizin bildiği gibi ininal kart ile 24 tllik uygulama almıştım ve 20 lirayıda karttan kontör alıp sıfırlamıştım, ancak geçtiğimiz gün aldığım 20tllik aldığım oyun ve uygulamanın mağazada tekrar satın al dediğini gördüm microsoft yabancı servisleriyle fatura+ödeme birimiyle konuşunca uygulamarın hesaptan ücret alınamadığı için çekildiği ve bundan dolayı bir daha mağazada bazılarını göremeyeceğimi söylediler, tabi allem kullem database kayıtlarına 4 saate yakın incelemede ne yaptılar bilmiyorum ama sorumlunun kendileri olduğu için 13tl civarı parayı geri cüzdanıma yolladılar ama herkese geri gelmiyebilir uyarayım dedim.

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Hmmmm. Ama oyunlar telde duruor demı oynayabılıosun sadece format amıcan

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

TurboCall

TurboCall

Üye
    Konu Sahibi
Hmmmm. Ama oyunlar telde duruor demı oynayabılıosun sadece format amıcan

evet oyunlar telefonda kalıyor ama mutlaka bir sıfırlama yapıcaksın sonuç olarak.

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Mesela ben şuandan itibaren hiç yapmam tel wp android yada sym3diil kasmasın bi zahmet çop gibi kullanılan iphonlardan eksiğimiz ney . sadece insan kotu hissediyor sıfırlayınca iyi .d

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Bende bir suru şey indirim diıom ama guncellemede yapamassın öyle olunca sistem yeni ya guncellemeler çok önemli yoksa kesın alırdım herşeyi

tehlikeqi

tehlikeqi

Üye
Kart için sahte numara girmiştim :D kartı kırıp atmıştım sülalem rahat :D

TurboCall

TurboCall

Üye
    Konu Sahibi
Bende bir suru şey indirim diıom ama guncellemede yapamassın öyle olunca sistem yeni ya guncellemeler çok önemli yoksa kesın alırdım herşeyi

Sen banlanan üye ::)) multi üyelik demek şaka bir yana sahte kartı mağazaya ekliyemessin.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Sen banlanan üye ::)) multi üyelik demek şaka bir yana sahte kartı mağazaya ekliyemessin.

bende geçende uygulama falan aldım birde oyun aldım borçlusunuz diyor ne yapmam gerekiyor @TurboCall

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Para yükleyeceksiniz , borç sıfırlanacak..

İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
Hmm kardeşim uyarın için çok teşekkürler

TurboCall

TurboCall

Üye
    Konu Sahibi
bende geçende uygulama falan aldım birde oyun aldım borçlusunuz diyor ne yapmam gerekiyor @TurboCall
karta para yatırsanda çekmiyor bazen gerizekalılarmı desek ne desek bilemedim, be geri dönüş yaptım bide beni borçlu çıkardılar :D

Üst Alt