Ingraal BlueRadar v1.10.S60v3 SymbianOS9.1 BiNPDA... N73te denendi...

Sponsorlu Bağlantılar

gkhncnk

Üye
    Konu Sahibi
Ingraal BlueRadar v1.10.S60v3 SymbianOS9.1 BiNPDA... N73te denendi...
Arkadaşlar daha önce verilmiş ama sanırım s60v3 olmadığından sorun çıkarmış. Bu sorunsuz çalışıyor n73'te denedim sorunsuz kuruldu ama kullanmadım...
Kurup kullanan olursa bilgilendirsin.
İyi çalışmalar...:oke:

Rar şifresi:
maxicep.com

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Siycey, ibrahimerol56, kadir6 ve 26 diğerleri

ePeP

Üye
bu ne işe yarıyor onbaşı mayk

gkhncnk

Üye
    Konu Sahibi

ePeP

Üye
vay canına iyi bişiymiş.ben yüklemeye üşeniyom hayrına biri yüklsede anlatsa :D

yaves

Üye
Teşekkürler Kardeş

fulyo

Üye
sağol kardeş güzel bişe

seyyahosman

Üye
Hangi yönde bluetooth olduğunu o yöne geittiğinizde karşınıza bir bayanın telefonu görsterebilir böylece tanışmış olursunuz :=)

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Paylaşımın İçin Teşekkür Ederim Arkadaşım... Paylaşımına Bir Eklentide Bulunacağım (:

Programı Kurduktan Sonra Options' dan Register' a Gelin Ve Key Bölümünüe 5 Adet Sıfır (0) Yazın ''00000'' Bu İşlemi Yaptıktan Sonra Programınız Tam Sürüm Olacaktır... Saygılarımla...

gkhncnk

Üye
    Konu Sahibi
Paylaşımın İçin Teşekkür Ederim Arkadaşım... Paylaşımına Bir Eklentide Bulunacağım (:

Programı Kurduktan Sonra Options' dan Register' a Gelin Ve Key Bölümünüe 5 Adet Sıfır (0) Yazın ''00000'' Bu İşlemi Yaptıktan Sonra Programınız Tam Sürüm Olacaktır... Saygılarımla...
Teşekkürler eline sağlık...:oke:

asx5

Üye
ben yükledim arkadaslar size tavsiyem yüklemeyin arama yaparken teli kapatıp acıyo n73 bilgilerinize

gkhncnk

Üye
    Konu Sahibi
ben yükledim arkadaslar size tavsiyem yüklemeyin arama yaparken teli kapatıp acıyo n73 bilgilerinize
Arkadaşım senin telefonda yazılımsal bir sorun oluşmuştur büyük ihtimalle. Konunun başlığına da bakarsan N73 te denenmiştir ve program sorunsuz çalışmaktadır. Paylaşıma saygı gösterin lütfen kendi hatalarınızdan konuya pay biçmeyin.
Kolay gelsin...:oke:

gkhncnk

Üye
    Konu Sahibi
:oke::oke::oke:141 de 5 güzel oran. Teşekkürler...:oke::oke::oke:

abuzer6666

Üye
eline sağlık ta arkadaşım bi işe yaramıyor bu :)

gkhncnk

Üye
    Konu Sahibi
eline sağlık ta arkadaşım bi işe yaramıyor bu :)
İşe yaradığı kısım sizde eşleşmiş bir cihazın o anda kapsama alanınızda olup olmadığını gösteriyor olmasıdır. Kolay gelsin. İyi çalışmalar...

seralp

Üye
virüslü bea

omen632

omen632

Üye
tşk

abdurrahmanz

abdurrahmanz

Üye
Teşekkürler

ferian

ferian

Üye
N80 de denendi Çalışıyor.. Emeğe saygı !!

cukumurat1907

Üye
tşk

bilal 044

Üye
şimdi yükledim tşk

Üst Alt