• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

İnceleme: Samsung S5620 Monte

Sponsorlu Bağlantılar

T®_C®iMe_C*

T®_C®iMe_C*

Üye
    Konu Sahibi
İnceleme: Samsung S5620 Monte
Bir çok yerde Samsun S5620'nin boy boy afişlerini görmüşsünüzdür.Bende sizin için artılarını eksilerini araştırdım, telefonu tepeden tırnağa gözlerinizin önüne serdim..

Hızlı Bakış

Dahili Kamera: Var
Medya Oynatıcı: Var
Radyo Çalar: Var
Görüntülü Görüşme: Var
Dokunmatik Ekran: Var
Bluetooth: Var
Harici Hafıza: Var
Wireless LAN: Var
3G:Var
GPS Var

Detaylı Özellik

Telefon Hafızası: 200 MB
Telefon Rehberi: 2000 Kayıt
SMS Hafızası: 1300 Kayıt
Harici Hafıza Kartı: 2 GB
Harici Hafıza Kartı Tipi: MicroSD
Maximum Hafıza Kartı Boyutu: 16 GB
Mp3 Çalar: Var
2.Dahili Kamera: Var
Kamera Çözünürlüğü: 3.2 MP
Dijital Zoom: 4X
Mobil TV: Var
3G ve Wifi ile İnternet Keyfi

Dilediğin yerden kablosuz internetin tadını çıkar. İster Wi-Fi noktasından, ister 3G bağlantısı üzerinden her zaman internete, e-postalarınıza ve bloglara kolayca erişebileceksin. Hareket Sensörü dikey veya yatay görüntüleri otomatik olarak düzenlediğinden, cep telefonunuzda her zaman en iyi görüntüyü elde etmeni sağlar.
SNS Uygulaması

Sosyal ağ özelliği cep telefonun üzerinden tek bir dokunuşla sosyal çevrene bağlanmanı sağlar. Cep telefonundan arkadaşlarının güncellemelerini görmek veya doğrudan fotoğraf yüklemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Her zaman bağlantıda olacaksın ve sosyal takvimleriniz hep güncel kalacak.

3.2 MP Kamera Keyfi

Cep telefonun yanında olduğu sürece ayrı bir dijital kamera taşımana gerek yok. S5620 Monte'de bulunan 3,2 MP kameranın fotoğraf düzenleme, Gülücük Yakala! özelliği ve Yüz Algılama gibi gelişmiş fotoğraf özellikleri sayesinde fotoğraflarının her zaman mükemmel görüneceğinden emin olabilirsin.

Müzik Keyfi

Cep telefonunda istediğin zaman müzik dinleyebilecek, ses kalitesi dinlediğin müziğin türüne göre ayarlandığından, ister klasik müzik, ister caz, ister rock dinle en yüksek ses kalitesini elde edebileceksin. Sound Alive ile elde edilen gerçek doğallıkta ses kalitesi çeşitli 3D ses efektleri sunarken Müzik Bulma işlevi yeni şarkıları bulup doğrudan cep telefonundan satın alabilmene olanak sağlıyor.

İster normal kulaklık (giriş adaptörü gerekmez) ister kablosuz Bluetooth kulaklık kullan, özgürce müzik dinlemenin keyfini yaşayacaksın.

• Beğen
Tepkiler: Trackmania, Dexter7, M3L!H ve 1 kişi daha

FiErKeMaL

FiErKeMaL

Üye
Güzel yazmışsın arkadaşım. Arkadaşım kullanıyor. Bayılıyorum.

YumukluSucurta

YumukluSucurta

Üye
telefon fena değil ama en azında symbian s60 olsaydı daha da güzel olurdu:vur

T®_C®iMe_C*

T®_C®iMe_C*

Üye
    Konu Sahibi
M3L!H

M3L!H

Üye
Teşekkürler. :) Fakat, telefonun internet önbelleği hakkında yazılanlar biraz yanlış. Çünkü 1-2 sayfa açılınca, "Telefon Belleği Dolu" Hatası alıyorum...

T®_C®iMe_C*

T®_C®iMe_C*

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler. :) Fakat, telefonun internet önbelleği hakkında yazılanlar biraz yanlış. Çünkü 1-2 sayfa açılınca, "Telefon Belleği Dolu" Hatası alıyorum...

ben bi genelleme yaptım onu bilemem :D

yyeenneerr

yyeenneerr

Üye
tesekkürler :oke:

'Davut

'Davut

Üye
Güzel Telefon her yönüyle Verilen parayıda hak ediyor ama işletim sistemi yok bu da en büyük eksikliği Beklediğimden iyi diyemem ama biraz daha iyi olmasını bekliyordum açıkcası düşünüyorum keşke başka bir telefon mu alsaydım ama artık aldık...:)

Ama çok karizmatik Telefon...:)

Dexter7

Dexter7

Üye
Güsel Olmus Telefon Arkadaşta Var Güzel Telefon İste Telefonun İşletim Sistemi Samsung Star Gibi Yazılar Fln Değişik Ama Samsung Stardan Katça Üstün Bi Tel Yoksa Zaten Neden Daha Pahalı Olsun ki :)

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Yazı için teşekkürler :)

acq

Üye
ben samsung monte kullanıcısıyım . . telefonumdan cok memnunum iki üç gün once ucretsız netten yararlanıyordum ama sımdı ucretlıde olsa ucretsızde olsa nete gıremıyorum bır 0.facebooka gırıyorum ne youtube ne googlea gırebılıorum uff neden bana acıklar mısınız?

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Güzel inceleme, gerçekten 10 numara telefon aslında. İşletim sistemi java tabanlı ama gene iş görüyor baya uygulama ve oyun var tam ekran çalışan, Ancak bana ne katılırsınız bilemem ama böyle şık bir telefona; Bada işletim sistemi ya da Windows Mobile işletim sistemi yakışmaz mıydı ya :D

maxirabit

maxirabit

Üye
Monte almayı düşünüyordum ama telefoncu getiremiyince seninle uğraşamıyacam diyip iphone aldım. Monte çok hafif bi telefon zaten elektronik marketler de inceleme yaptığınız da ilk fark ediceğiniz hafifliği oluyor.

bu_rakrak

bu_rakrak

Üye
telefonun özlellikleri süper ama renk derinliğinin 256.000 olması insanda hayal krıklığı yaratıyo ben Nokia 6300 kullanıcısıyım renk derinliği 16 milyon çok canlı bi ekranı var annemde samsung star kullanıyo monte ile renk sayıları aynı ve ekranı pek canlı durmuyo ayrıca samsungun en önemli sorunu ise gelişmiş telefonlarına işletim sistemi koymaması şu telefona bada işletim sistemi süper giderdi benim önerim 150 lira daha biriktirerek samsung jet almanız neden derseniz kamera 5 mp. , bada işletim sistemi , renk derinliği ise 16 milyon

baranselona

baranselona

Üye
telefonun özlellikleri süper ama renk derinliğinin 256.000 olması insanda hayal krıklığı yaratıyo ben Nokia 6300 kullanıcısıyım renk derinliği 16 milyon çok canlı bi ekranı var annemde samsung star kullanıyo monte ile renk sayıları aynı ve ekranı pek canlı durmuyo ayrıca samsungun en önemli sorunu ise gelişmiş telefonlarına işletim sistemi koymaması şu telefona bada işletim sistemi süper giderdi benim önerim 150 lira daha biriktirerek samsung jet almanız neden derseniz kamera 5 mp. , bada işletim sistemi , renk derinliği ise 16 milyon

star ve montenin renk derinlikleri kağıt üstünde aynı gibi görünsede arada gözle görülecek kadar fark var iki telefonu yanyana koyup aynı resmi açınca fark ortaya çıkıyor zaten bu farkın nedeni montede kapasitif ekranın olması ve starda rezistif ekranın olması starın ekranının üstünde bir ekran daha olması ve bu ekranın çok çabuk çizilmesi renk canlılığını direk olarak etkiliyor ayrıca montede kullnılan ekran kalitesi stardakinden daha kaliteli olmasından dolayıda renklerde çok fark ediliyor
örn. montede HD olarak izlediğim videoyu stara attığımda desteklenmeyen çözünürlük vb.. hatalar veriyor
yani telefonu elinize almadan ve ekranını dahi görmeden ekran konusunda yorum yapmayınız biraz araştırınız

bada işletim sistemini monteye monte etmek için çalışmalar var yabancı sitelerde birçok konu var

samsung JET te bada işletim sistemi YOK tur standart işletim sistemi yüklüdür java yani
EKranı rezistif yani basınçlı ekran büyük bir eksi(ekran çizilmesi-ekran çökmesi vb..)
sadece 5 mp kamerası iyi
renk sayısının fazla olmasını öyle 3 inçlik ekranda anlayamazsınız detaylı bakmadıkça
yanyana koyunca hiçbir fark yok nerdeyse renk konusunda
lütfen önerdiğimiz telefon hakkında da biraz bilgi sahibi olalım ve öyle önerelim

iyi akşamlar

bu_rakrak

bu_rakrak

Üye
bRnSL verdiğin bilgi için teşekkür ederim

'Davut

'Davut

Üye
Güzel inceleme, gerçekten 10 numara telefon aslında. İşletim sistemi java tabanlı ama gene iş görüyor baya uygulama ve oyun var tam ekran çalışan, Ancak bana ne katılırsınız bilemem ama böyle şık bir telefona; Bada işletim sistemi ya da Windows Mobile işletim sistemi yakışmaz mıydı ya :D

Zaten monte nin tek eksiği işletim sisteminin java tabanlı olması...Eğer Koysalarmış Bir işletim sistemi Bu hangi işletim sistemi olursa olsun 10 üzerinden 10 alırdı ama çok büyük bir eksiklik maalesef...

:)

• Beğen
Tepkiler: dedeminoglu
dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
iyi güzel hoş da samsung biraz kafa karıştırıcı bi firma....

Üst Alt