Öneri Imzadaki Fotoğraf Boyutu Kuralları Yeniden Ayarlanmalı..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Imzadaki Fotoğraf Boyutu Kuralları Yeniden Ayarlanmalı..
Arkadaşlar öncelikle herkese Günaydın hayırlı bir hafta sonu tatili geçirmeniz dileğiyle.. Biliyoruz ki imza ayarlarken belli kurallar çerçevesinde ayarlamak zorundayız. Bu ayarlardan birisi imzaya atıcağımız resim boyutu. Yanlış hatırlamıyorsam 150x700 gibi birşeydi. Fakat biz (700) genişliğinde bir fotoğraf koyduğumuzda alttaki imza bölümünün enlemesine olarak tamamını kaplamıyor. Görüntü olarak pekte güzel durmuyor bu en azından orantılı bir biçimde orayı kaplıcak bir kural koyulursa daha güzel olur..

marist

marist

Üye
Sahiden bu ne böyle yeni fark ettim , yeni yapıldı bu heralde hiç hoş olmamış :(

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
İmza kurallarına göre 650 x 150 px. olması gerekiyor, ön görülen boyutun üstüne çıkarsanız sistem 650 x 150 px olarak ayarlıyor.

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Hocam o kuralları biliyoruz. Fakat o boyutu yaptığımızda imza bölümünü enlemesine olarak kaplamıyor, hoş bir görüntü olmuyor onu demek istiyorum

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Binbaşım dediğiniz şekilde 700 pikseli enlemesine tamamen uzatamayız ki, bunun olması için imza boyutu 150 x 1030 pixsel olmalı. Bu şekilde görüntü kirliliği ve sayfanın kasılmasına neden olacağı için 650 pikselde sınırlanmıştır.

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Neyse hocam saygı duyuyorum.. Ama koyacağımız resim, enlemesine tamamen kaplanmadığı içinde görüntü kirliliği oluşuyor..

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Ozan adminimiz de isteğinizi değerlendirsin olumlu olumsuz geri dönüş yapalım.

• Beğen
Tepkiler: Nextman
OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Peki, ilgin için teşekkürler.

marist

marist

Üye
Ben avatarlardan bahsettim ama. Boyutlar küçülmüş yazdığım yazı artık gözükmüyor.

Invoke

Invoke

Üye
Ben anlamadım nereden bahsettiğini acaba şurası mı?

Yoksa mobille mi ilgiliydi sorun? :hmmm @bLoodLand

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
O belirttiğin yer işte.. @-qarapapaq- orası enlemesine tamamlansa daha hoş durur..

Invoke

Invoke

Üye
O belirttiğin yer işte.. @-qarapapaq- orası enlemesine tamamlansa daha hoş durur..

Hmmm, ben de öyle düşünmüştüm ama çok da 'sorun' gibi durmuyor, ondan sordum acaba farklı bir yer mi diye...

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Ben avatarlardan bahsettim ama. Boyutlar küçülmüş yazdığım yazı artık gözükmüyor.

Yok yav avatarlar normal boyutta daha büyüğüne gerek yok benceYa aslında sorun değilde, diğerine göre pekte hoş durmuyor

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl yani hocam ben pek anlamadım ? Bu arada konu biraz dağılıyor gibi özeldende devam edebiliriz @marist

marist

marist

Üye
Nasıl yani hocam ben pek anlamadım ? Bu arada konu biraz dağılıyor gibi özeldende devam edebiliriz @marist
Avatarıma balkar mısın önceden resmin hemen altında yazdıgım nickim gözüküyordu ama şuan gözükmüyor.

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Hocam o resim ayarlanabiliyor profil resmi yap dediğinde ordan resmin konumunu ayarlayabiliyorsun

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
İmza kuralları konusunda kurallar belli esnetilmesi konusunda son kararı @Ozan verebilir bilginize

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Beklemedeyim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...