imza nasıl olmuş :D

Sponsorlu Bağlantılar

Kingmortall

Kingmortall

Üye
oo çok fena

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
:D NİCK VE AVARTAR İÇİN BİRÇOK SİTE ------------> error yapımı ------------->mezar tası -----------> istediğiniz yere yazın ßakın GöreceKSiniz yerLeri ----------------------> GRAFİTİ ------------>NEON --------------------> atesli yazı!!! -------------> farklı bir neon -------------------------> burda 28 tane var!!!!!!! ---------> kanlı yazı!!! YENİ!!! ---->bir yüz yapıyosunuz!!!YENİ!! -------->YENİ!!!!!!!!!!! -----------> kalpli avatar YENİ!!!!!!!!!!!!!! ---------> YENİ!!!!!!!!!!!!!! ---->bunda resmin linkini veriyorsunuz sizin için avatar boyutuna indirgiyor!!! ---------> burda birçok arkaplanın üzerine istediğiniz yazıyı yazabiliyorsunuz!!!!!!!!!YENİ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 -----> BUNDADA ARKAPLANLAR VAR!!! ----------> YENİ ----->burda avatar yapma programı var!!!! indirin ---->burada bir cocuk var!!!! ---------> bunada bir bakın isminizi veya nickinizi[neyinizi isterseniz]agaca kazıyın !!! ----->güzel!!!!!!!!!! dollz maker gazete manseti ve paranın üzerindesiniz!!!!! ------------->grafiti

Kaynak:
Copyright ©maxicep.com

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: The Shadow
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
    Konu Sahibi
şimdiki imzam en iyisi ;)kendim hazırlıyorum sürekli kaldırılıyor linki de kaybedyorum pcden de silmiş oluyorum

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
imza demişken neden tapatalk imzasını kullanamiyoruz?

Baydırman

Baydırman

Moderator
Video gibi :hmmm

• Beğen
Tepkiler: AIS

Üst Alt