İmpact Series 5800 v52.0.007 / V52.0.101 C6 Yazılımı Yeni! Kotukoylu

Sponsorlu Bağlantılar

haL!Lx

haL!Lx

Üye
    Konu Sahibi
İmpact Series 5800 v52.0.007 / V52.0.101 C6 Yazılımı Yeni! Kotukoylu

Kısaca tanıtım yapalım...

• C6 üzerine kuruludur
  • Müzik Çalar ,Haritalar ve Fotoğraflar Uygulamaları güncel halleriyle değiştirilmiştir...
  • En önemli özelliği batarya süresidir...
  • N8 alfanumerik klavye düzenlemesi uygulanmıştır.
  • İlave programlar içermektedir...
Not:Mini Qwerty Klavyee stabilite açısından iptal edilmiştir....

Gelelim ekran görüntülerine:

Arkadaşlar İndirme Ve Sorularınız İçin :
Bu linkten ulaşın . Anca bu kadar İzin Alabildim Kotukoylu(hasan)abimden. Güle Güle Kullanın

• Beğen
Tepkiler: BarisOlsun, samety500, D€nizhaN ve 2 diğerleri

extreme13

extreme13

Üye
nasıl kurucaz

freddy__51

freddy__51

Üye
kotukoylu smart seriesten bi farkı varmı acaba bunun cevap verirsen sevinirim

haL!Lx

haL!Lx

Üye
    Konu Sahibi
freddy__51

freddy__51

Üye
tamam hocam kuralım bakalım kurun ca yorumu yazarım zaten senden başkasının fw sini kurmam

----------Eklendi @ 17:28:10 ---------- Yazıldı @ 17:25:23 ----------

peki hocam gerekli programlar varmı içinde btswiç yeniden başlat falan

haL!Lx

haL!Lx

Üye
    Konu Sahibi
tamam hocam kuralım bakalım kurun ca yorumu yazarım zaten senden başkasının fw sini kurmam

----------Eklendi @ 17:28:10 ---------- Yazıldı @ 17:25:23 ----------

peki hocam gerekli programlar varmı içinde btswiç yeniden başlat falan

Gerekli Programların Hepsi Var Hocam

freddy__51

freddy__51

Üye
tamam hocam eve gidince ilk işim bunu kurmak olacak
şimdiden eline sağlık

giray38

giray38

Üye
Vaay kötü yine fw patlatmış kurar inceler yorumumuzu yazarız kendi sitesinde yazıyordu sizin foruma mı geçti ? :ehe

haL!Lx

haL!Lx

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: freddy__51
ahmet meço

ahmet meço

Üye
eline sağlık kötüköylü kırmamişsın bizi teşekkürler

alpmurat

Üye
BTSwitch programı çalıştırıldığında her seferinde Uygulama Kapandı (E32USER-CBase 42) hatası veriyor.
Ajanda programı çalıştırıldığında her seferinde kernel (KERN-EXEC3) hatası veriyor.

Rehberde arama yaparken küçük "ı" bulamıyor. Özellikle Hacıveli, Fidan Pastanesi yazıldığında rehberde gözükmüyor.

haL!Lx

haL!Lx

Üye
    Konu Sahibi
BTSwitch programı çalıştırıldığında her seferinde Uygulama Kapandı (E32USER-CBase 42) hatası veriyor.
Ajanda programı çalıştırıldığında her seferinde kernel (KERN-EXEC3) hatası veriyor.

Rehberde arama yaparken küçük "ı" bulamıyor. Özellikle Hacıveli, Fidan Pastanesi yazıldığında rehberde gözükmüyor.

hocam bende böyle bir hatalar yok .

afacan15

Üye
eline sağlık kötüköylü bundan iyisi şamda kayısı:bigstar:

karizma2501

Üye
arkadaşlar bu indirdiğimiz exe dosyası gerekli yere kuruluyor ama kurulduğu yer boş oluyor. Sorunsuz kuruluyor phonex'e kuruluyor diyor ama orda birşey yok yoksa başka yeremi kuruluyor. Windows 7 kullanıyorum

rsm39

rsm39

Üye
sorunsuz olarak kullanıyorum eline saglık kotukoylu

emre1717

Üye
phone not found ve ekran kafasına göre kararıp aydınlanıyor ? bazende flashla ilgili bi hata veriyor jaf sorun nerden kaynaklanı yo telefona bi zarar veririmi en az 10 defa denedim ??????

haL!Lx

haL!Lx

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bu indirdiğimiz exe dosyası gerekli yere kuruluyor ama kurulduğu yer boş oluyor. Sorunsuz kuruluyor phonex'e kuruluyor diyor ama orda birşey yok yoksa başka yeremi kuruluyor. Windows 7 kullanıyorum

Windows 7 64 Bitmi Kurulu 32 Bitmi

cursed_shadow

Üye

Yönetici olarak çalıştırıp dene bir de?

phone not found ve ekran kafasına göre kararıp aydınlanıyor ? bazende flashla ilgili bi hata veriyor jaf sorun nerden kaynaklanı yo telefona bi zarar veririmi en az 10 defa denedim ??????

Muhtemelen telefonu bilgisayara tam olarak tanıtmadan başlamışsın formata. Driverlar olmadığı için telefonu tanıyamıyor. Tabi sadece teori.

emre1717

Üye
Yönetici olarak çalıştırıp dene bir de?

Muhtemelen telefonu bilgisayara tam olarak tanıtmadan başlamışsın formata. Driverlar olmadığı için telefonu tanıyamıyor. Tabi sadece teori.

herşeyi yapıyorum programıdaki seenkeleri seçip herşey aynısı kutuluma geçiyor alttaki bar doluyo en son tamamlanıyor derken hata veriyor telefon kendinden geçiyo işte sonunda telefonu yakacaz kullanamıyorum da ? başına gelen kimse mi yok bu forum da

Üst Alt