İMEİ KLONLANMIŞ hattı taşıyınca gitti acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maser2

Üye
    Konu Sahibi
İMEİ KLONLANMIŞ hattı taşıyınca gitti acil yardım
Arkadaşlar 5 ay önce 220TL verip telefon aldım lanet olsun almaz olaydım. Markası 6120i. TELEFON GARANTİSİ var dediler vardırda genpadan sorguluyorum garantisi çıkıyor. ama imei nosu klonlanmış bana 2 ay önce mesaj geldi hattınız kapanacaktır diye. bende aldığım yere gittim beni bir yere yönlendirdi orda bana form verdiler onu doldurdum sadece kendi numarama açıldı telefon başka numara gene çalıştırmıyordu. Ama hattımı türkcell den VODAFONE taşıyınca kendi hattımıda çalıştırmadı ne yapıcam ben şimdi

not: telefonun faturası var. ben form doldurup kvk ya verdim sanırım biryere faksladım ama unuttum. ama tek numaraya açtılar formda açılmasını istediğin numara vardı.oraya kendi numaramı yazdım. ama şimdi numar değiştirmeden operatör değiştirdim gene çalışmıyo :@

başka imei nosu attırabilirmiyim ? Ankara ulus kızılay civarında imei nosu attırabileceğim bir yer biliyomusunuz. şimdiden sağolun.

--------------- Ekleme ---------------

yokmu koca 1 milyon luk sitede bilen :S

--------------- Ekleme ---------------

koskoca sitedew bir kişi bile bilmiyormu yuhh yaa: @
:vur:vur:vur:vur:vur:vur

saıt aksu

Üye
aynı sorun bendede var sıfır faturalı x 3 aldım 2ay sonra falan sım kaydı yapılamadı dedı her yere gıttım hep sıkıntı nokıa ya fax cekıp tek num acarız dedıler mıllet cıft sımlı tellere gectılşer bızler daha tek hat kullanamıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt